Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Pieniądze - jak szybko zdobyć? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się jak zdobyć pieniądze i do czego można je wykorzystać

Jak zarobić pieniądze?

Walutę w grze - ETO - zdobędziesz na kilka sposobów. Najprostszym (i mimowolnym) z nich jest wykonywanie zadań. Za realizowaną misję otrzymasz określoną pulę pieniędzy. O tym ile dokładnie poinformuje Cię panel misji.

Specjalnym typem questa, który skupia się tylko na zarabianiu są dostawy - Watch Dogs Legion: Pieniądze - jak szybko zdobyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Specjalnym typem questa, który skupia się tylko na zarabianiu są dostawy. W świecie gry znajdziesz specjalne maszyny z paczkami. Jeśli wejdziesz z nimi interakcję pojawi się lista potencjalnych zadań oraz ich szczegóły. Suma, jaką otrzymasz za jej wykonanie uzależniona jest od odległości i czasowych ograniczeń.

Jeśli postać dysponuje odpowiednią umiejętnością, to fundusze możesz zdobyć hakując obiekty. Podczas eksploracji możesz natrafić na szereg obiektów, takich jak np. bankomaty, do których możesz się włamać. Za każdy z nich otrzymasz dodatkowe pieniądze. Suma ta jest jednak mniejsza niż w przypadku zaliczania zadań fabularnych. Miejsca takie oznaczone są na mapie symbolem waluty. Często takie miejsca znajdują się w okolicach stref zastrzeżonych.

Pieniądze mają właściwie tylko jedno zastosowanie - kupno nowych ubrań - Watch Dogs Legion: Pieniądze - jak szybko zdobyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Po co są pieniądze?

Pieniądze mają właściwie tylko jedno zastosowanie - kupno nowych ubrań. Z ich pomocą możesz zmienić wygląd swojej drużyny. Jadąc ulicą możesz zobaczyć na minimapie ikonkę koszulki, która symbolizuje sklep.

Gdy podejdziesz do witryny, będziesz mógł wybrać jaką część stroju chcesz kupić. Musisz także pamiętać, że w mieście jest kilka różnych sieci sklepów. Każda z nich oferuje inne ubrania, o określonej stylistyce.

1 - Watch Dogs Legion: Pieniądze - jak szybko zdobyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry