Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Zasadzka z wabikiem - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje SIRS

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść następną misję z rozdziału Misje SIRS (SIRS Chapter), czyli Zasadzka z wabikiem (Honey Trap). Misja ta pozwoli ci spotkać się z ważną dla fabuły osobą, która zwie się Richard Malik.

Wybierz się do punktu zaznaczonego na mapie, następnie poczekaj tam na rozmowę z Malikiem. Gdy minie cutscenka, zlokalizować będziesz musiał łączniczkę. Pojedź we wskazane miejsce na mapie.

Gdy już dotrzesz na miejsce, najlepiej będzie przyzwać drona transportowego - Watch Dogs Legion: Zasadzka z wabikiem - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Gdy już dotrzesz na miejsce, najlepiej będzie przyzwać drona transportowego. Następnie podleć nim do miejsca pokazanego na mapie. Znajdować się będzie tam osoba, od której musisz pobrać dane. Możesz to zrobić będąc nad nią, a i tak nie zauważy. Uważaj tylko, aby nie zostać wykrytym przez strażników. Wyłączaj również okoliczne drony. Jeśli osoba zacznie uciekać, będziesz musiał ją ścigać do momentu, aż pobierzesz wszystkie dane. Gdy już zhakujesz dane, ucieknij z miejsca zdarzenia.

Następnie udaj się do kolejnego punktu na mapie - Watch Dogs Legion: Zasadzka z wabikiem - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie udaj się do kolejnego punktu na mapie. W środku budynku znajdować się będzie osoba, którą musisz uwieść. NPC może odrzucić zaloty, dlatego jeśli odrzuci je, gdy będziesz postacią męską, przełącz na damską i na odwrót. Gdy ci się uda, zakończysz misję.