Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Dom śmierci - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje SIRS

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak ukończyć kolejną misję z rozdziału Misje SIRS (SIRS Chapter), czyli Dom śmierci (Kill Box). Kolejna misja polegać będzie na uratowaniu swojego agenta oraz poznaniu zamiarów Richarda Malika.

Udaj się we wskazane miejsce i uratuj swojego agenta, który został porwany przy rozpoczęciu wcześniejszej misji, następnie porozmawiaj z nim.

Nowy znacznik pojawi się na mapie - Watch Dogs Legion: Dom śmierci - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Nowy znacznik pojawi się na mapie. Skorzystaj z szybkiej podróży, aby być bliżej nowego miejsca. Tam, spotkać się masz z Malikiem.

Malik jednak się nie pojawi, dlatego twoim zadaniem będzie hakowanie ludzi (którzy zostali oznaczeni na mapie), aby sprawdzić, gdzie się on znajduje - Watch Dogs Legion: Dom śmierci - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Malik jednak się nie pojawi, dlatego twoim zadaniem będzie hakowanie ludzi (którzy zostali oznaczeni na mapie), aby sprawdzić, gdzie się on znajduje. Gdy już to zrobisz, podejdź do kubła na śmieci i wejdź z nim w interakcję.

Załączy się cutscenka, po jej zakończeniu uciekaj jak najdalej z miejsca zdarzenia - Watch Dogs Legion: Dom śmierci - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Załączy się cutscenka, po jej zakończeniu uciekaj jak najdalej z miejsca zdarzenia. Wszystko okaże się zasadzką, dlatego ucieknij wrogom jak najdalej. Gdy uda ci się uciec w bezpieczne miejsce, misja się zakończy.