Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Watch Dogs Legion - City of Westminster - Punkty technologii
Watch Dogs Legion - City of Westminster - Punkty technologii
Punkty technologii znajdują się pomieszczeniu pod mostem.
Punkty technologii znajdują się na najniższym poziomie budowy.
Punkty technologii znajdują się w zamkniętym pomieszczeniu pod mostem.
Punkty technologii znajdują się na dachu wieży.
Punkty technologii ulokowane przy głównym wejściu do budynku.
Punkty technologii znajdują się w wentylacji, obok głównego wejścia do budynku.
Punkty technologii znajdują się na dachu budynku, przylegającego do dziedzińca.
Punkty technologii znajdują się w centralnej części dziedzińca.
Punkty technologii leżą na łączniku między dwoma budynkami kompleksu.
Punkty technologii znajdują się w szybie wentylacyjnym w podziemiach.
Punkty technologii znajdują się na dachu budynku.
Punkty technologii znajdują się na półce za budynkiem.
Punkty technologii znajdują się na balkonie budynku.
Punkty technologii znajdują się w małej klatce na obszarze zastrzeżonym.
Punkty technologii leżą na stole na piętrze posterunku.
Punkty technologii znajdziesz we wnętrzu budynku.
Punkty technologii znajdują się w zamkniętym składziku na piętrze.
Punkt technologii znajduje się w pomieszczeniu za drewnianą ścianą.
Punkty technologii znajdują się na tarasie za pałacem.
Punkty technologii znajdziesz we na samym dole budynku pod schodami.
Punkty technologii znajdziesz pod podłogą obiektu.
Powiększ mapę

Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion zamieszona została mapa zwierająca lokalizację wszystkich punktów technologii ulokowanych w dzielnicy City of Westminster.

W tej dzielnicy punkty technologii znajdziesz w 21 miejscach. W większości znajdują się one w strefach strzeżonych, przez co dotarcie do nich wiąże się z ryzykiem. Lokalizacja każdego z punktów jest następująca.

Vauxhall Bridge [1]

Punkty technologii znajdują się pod mostem. Są tam dwie klatki w jednej z nich znajdziesz otwór - wprowadź do niego pająkobota. W środku jest zastawiony beczką otwór, tym razem prowadzący do pomieszczenia z celem. By przejść dalej musisz ją zniszczyć np. detonując pobliską pułapkę.

Projekt rewitalizacyjny Perry Harris [2]

Punkty technologii leżą na beczkach na najniższym poziomie budowy. Możesz tam bez problemu podkraść się pająkobotem.

Lambeth Bridge [3]

Cel znajduje się w pomieszczeniu pod mostem. Jest ono zamknięte od środka, więc musisz przerzucić do środka pająokobota.

Wellington Arch [4]

Musisz dostać się na dach wieży. Punkty technologii znajdują się pod podłogą. Skorzystaj z zapadniętej podłogi, by wprowadzić pająkobota do wentylacji i dotrzeć do celu.

Pałac Buckingham [5]

Punkty technologii ulokowane są na stole na wprost od stróżówki przy głównym wejściu do budynku. Musisz odwrócić uwagę patrolującego okolicę strażnika.

Punkty technologii znajdują się w szybie wentylacyjnym, obok głównego wejścia do budynku - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Broco Tech [6]

Punkty technologii znajdują się w szybie wentylacyjnym, obok głównego wejścia do budynku. Potrzebujesz pająkobota by się tam dostać.

Westminster Abbey [7]

Dotarcie do celu wymaga użycia drona cargo. Punkty technologii znajdują się w donicy na dachu budynku, przylegającego do dziedzińca.

Downing Street [8]

Punkty technologii znajdują się na stole w centralnej części dziedzińca. Tuż obok znajduje się kamera z alarmem. Jeśli nie zależy Ci na działaniu po cichu to możesz tam po prostu wlecieć na dronie.

Admiralty Arch [9]

Punkty technologii znajdują się na łączniku między dwoma budynkami kompleksu. Dostaniesz się tam lecąc na dronie cargo.

London Carriage Service [10]

Trudne do znalezienia punkty technologii. Aby je dostać musisz skierować się do poziemnej części kompleksu. Możesz to zrobić przez niewielkie biuro znajdujące się przy okrągłej wieży. W środku znajdziesz bramki z alarmem i ochroniarza. Dezaktywuj je i wyceluj z broni z oponenta. Ucieknie on, a Ty będziesz mógł swobodnie operować w pomieszczeniu.

Następnie rzuć pająkobotem na półkę pod sufitem. W ten sposób przejdziesz a drugą stronę i otworzysz drzwi. W głąb kompleksu musisz udać się bezpośrednio, ponieważ na miejscu musisz ponownie rzucić maszyną na podwyższenie, by dostać się do szybu wentylacyjnego.

Wysoka Komisja Kanady [11]

Cel znajduje się na dachu budynku, pod schodami. Wleć tam za pomocą drona cargo, a następnie użyj pająkobota, by dostać się do celu.

Regalia Theatre [12]

Punkty technologii znajdują się na łączniku między budynkami. Dostaniesz się tam za pomocą drona cargo lub stojącego w okolicy podnośnika (musisz opuścić słupki na drodze i podprowadzić go na miejsce).

Pałac Westminsterski [13]

Punkty technologii znajdują się na balkonie budynku. Wystarczy podlecieć tam dronem.

Punkty technologii znajdują się na obszarze zastrzeżonym - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Chinatown [14]

Punkty technologii znajdują się na obszarze zastrzeżonym. Na dziedzińcu znajduje się magazyn ogrodzony siatką. Wykorzystaj pająkobota by dostać się do środka (w płocie jest dziura).

Punkty technologii leżą na stole na piętrze posterunku - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Nowy Scotland Yard [15]

Punkty technologii leżą na stole na piętrze posterunku.

Punkty technologii znajdują się we wnętrzu budynku - w pomieszczeniu obok bramy garażowej - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Stajnie Królewskie [16]

Punkty technologii znajdują się we wnętrzu budynku - w pomieszczeniu obok bramy garażowej.

Kwatera Główna SIRS [17]

Punkty technologii znajdują się w zamkniętym składziku na piętrze. Terminal otwierający je znajduje się w pomieszczeniu obok. Możesz tam podlecieć dronem lub wspiąć się za pomocą niższych kondygnacji znajdujących się przy wejściu na obszar strzeżony.

Covent Garden Piazza [18]

Aby zdobyć te punkty technologii musisz wykorzystać pająkobota. Przy wejściu na obszar zastrzeżony od strony południowej jest targowisko. Znajdź tam drewnianą ścianę z dziurą. Wrzuć tam robota.

Na tyłach pałacu znajdziesz taras - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Ogrody Pałacu Buckingham [19]

Na tyłach pałacu znajdziesz taras. Punkty technologii leżą na jednym ze stołów.

Punkty technologii znajdują się we wnętrzu budynku - na samym dole pod schodami - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Throne's Felts [20]

Punkty technologii znajdują się we wnętrzu budynku - na samym dole pod schodami. Najłatwiej dostać się tam z pomocą pająkobota.

Punkty technologii znajdują się pod podłogą obiektu - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Somerset House [21]

Punkty technologii znajdują się pod podłogą obiektu. Uruchom pająkobota i skieruj się nim za scenę. Tam, pod schodami, jest uszkodzona kratka. Wejdź tam, a dotrzesz do celu.

1 - Watch Dogs Legion: Punkty technologii - mapa City of Westminster, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry