Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Dron albo zgon - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść misję poboczną, która nazywa się Dron albo zgon (Fight or Flight Plan). Zadanie odblokujesz w momencie, gdy wykonasz wszystkie buntownicze misje w dzielnicy Islington & Hackney.

Twoim pierwszym zadaniem będzie porozmawianie z osobą, która jest kontaktem DedSecu. Po rozmowie udaj się do miejsca wskazanego na mapie.

Skorzystaj z drona transportowego, bądź wózka widłowego, aby udać się na samą górę - Watch Dogs Legion: Dron albo zgon - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Skorzystaj z drona transportowego, bądź wózka widłowego, aby udać się na samą górę. Następnie wejdź w interakcję z laptopem.

Przejmiesz teraz kontrolę nad dronem - Watch Dogs Legion: Dron albo zgon - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Przejmiesz teraz kontrolę nad dronem. Twoim zadaniem jest udanie się we wskazane miejsca na mapie, aby zniszczyć 4 pojazdy Albionu, oraz jednego drona. W tym przypadku masz na to określony czas. Z każdy zniszczeniem pojazdu, czas się odnawia. Jedyne na czym się skupiaj, to na głównym celu, czyli oznaczonych pojazdach oraz dronie.

Nie wnoś się za wysoko dronem, gdyż odbierać będziesz zakłócenia, które powodować będą pogarszający się widok oraz lekkie problemy ze sterowaniem - Watch Dogs Legion: Dron albo zgon - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Nie wnoś się za wysoko dronem, gdyż odbierać będziesz zakłócenia, które powodować będą pogarszający się widok oraz lekkie problemy ze sterowaniem. Gdy już zniszczysz wszystkie oznaczone pojazdy oraz drona, ukończysz misję.