Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Hakowanie Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Watch Dogs Legion nadal stawia na to, co było najważniejsze w poprzednich odsłonach, czyli hakowanie. W grze wszystkie urządzenia, które są ze sobą połączone, mogą zostać zhakowane, dając ci przewagę w walce z wrogimi jednostkami.

Hakować możesz na naprawdę wiele sposobów - Watch Dogs Legion: Hakowanie - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Hakować możesz na naprawdę wiele sposobów. Na początku trzeba jednak wyróżnić dwa rodzaje hacków, szybkie oraz zaawansowane hakowanie. Szybkie hakowanie przydaje się w momencie, gdy nie masz czasu na reakcję i musisz szybko zareagować. Wykonuje się je za pomocą zwykłego wciśnięcia przycisku odpowiadającego za szybkie hakowanie (LB/L1/Q). Zwykłe wciśnięcie klawisza wykona szybką czynność taką jak chociażby Distract. Akcja ta pozwala na odwrócenie uwagi, wróg spojrzy na telefon dając tobie szansę na zakradnięcie się lub zaatakowanie od tyłu. Możesz również wykonać Disrupt, które unieruchomi przeciwnika na kilka sekund dając ci okazję do pokonania wroga.

Szybki hak pozwala na wybranie najbardziej optymalnej opcji, która ci się przyda - Watch Dogs Legion: Hakowanie - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Szybki hak pozwala na wybranie najbardziej optymalnej opcji, która ci się przyda. Jeśli jednak chcesz skorzystać z zaawansowanego hakowania i zobaczyć z jakich innych opcji twoja postać może skorzystać, przytrzymaj przycisk odpowiadający za hakowanie. Otworzy ci się dzięki temu kółko wyboru poszczególnego rodzaju hakowania. Pamiętaj jednak, aby wykonywać zaawansowane hakowanie w momencie, gdy wiesz, że masz na to czas.