Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Przycinanie pazurków - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje Albionu - cz. 2

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść trzecią misję rozdziału Misje Albionu - cz. 2 (Albion Chapter - 2nd part), która zwie się Przycinanie pazurków (Defanging the Flock). Misja polega na dotarciu do mostu i pobraniu danych, broniąc się przez kolejnymi falami przeciwników.

Udaj się na jeden z mostów zaznaczonych na mapie. Będąc blisko znacznika, skieruj swoją postać do bocznych przejść dla pieszych, a następnie otwórz drzwi idź na samą górę.

Otwórz drzwi i kieruj się na najwyższe piętro - Watch Dogs Legion: Przycinanie pazurków - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Otwórz drzwi i kieruj się na najwyższe piętro. Uważaj jednak na przeciwników wewnątrz. Nie ma ich tam dużo, dlatego nie powinni oni być dla ciebie wyzwaniem.

Gdy będziesz na najwyższym piętrze, podejdź do dwóch paneli i wejdź z nimi w interakcję - Watch Dogs Legion: Przycinanie pazurków - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Gdy będziesz na najwyższym piętrze, podejdź do dwóch paneli i wejdź z nimi w interakcję. Będziesz musiał je wyłączyć. Gdy już to zrobisz, wgraj wirusa do THEMIS.

Podczas wgrywania wirusa do THEMIS, atakować cię będą drony, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie posiadanie umiejętności hakowania lub zdrady dronów, aby ułatwić sobie misję - Watch Dogs Legion: Przycinanie pazurków - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Podczas wgrywania wirusa do THEMIS, atakować cię będą drony, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie posiadanie umiejętności hakowania lub zdrady dronów, aby ułatwić sobie misję. Kryj się za osłonami i często zmieniaj położenie, aby poradzić sobie z dronami przeciwnika. Ponadto uaktywnij pułapki, gdyż ludzcy przeciwnicy również się pojawią. Gdy wgrywanie wirusa dobiegnie końca, ucieknij z lokacji tą samą drogą, którą pojawiłeś się na samej górze, dzięki czemu ukończysz misję.