Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Zastrzeżone strefy - czym są? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion znajdziesz informacje o tym, czym są zastrzeżone strefy i jak się w nich zachować.

Czym jest zastrzeżona strefa?

Stera zastrzeżona to obiekty strategiczne dla Albionu. Na minimapie oznaczone są one czerwonym kolorem. To pilnie strzeżone i zamknięte dla postronnych obszary. Gdy tylko na taki teren (często jest to powiązane z realizacją zadań) i zostaniesz zauważony to podniesiony zostanie alarm. Rozpocznie się także pościg, który nie zostanie przerwany po opuszczeniu strefy. Musisz go zgubić uciekając ulicami miasta.

Gdy znajdziesz się w takim miejscu musisz za pilnować, by żaden z patrolujących Cię nie dostrzegł - obserwuj trasy patrolowe (możesz także hakować lokalne kamery monitoringu), by wyznaczyć sobie optymalną ścieżkę do celu - Watch Dogs Legion: Zastrzeżone strefy - czym są? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jak się zachować w takiej strefie?

Gdy znajdziesz się w takim miejscu musisz za pilnować, by żaden z patrolujących Cię nie dostrzegł - obserwuj trasy patrolowe (możesz także hakować lokalne kamery monitoringu), by wyznaczyć sobie optymalną ścieżkę do celu. Używaj także mechaniki rozpraszania, by omijać strażników, których normalnie nie byłbyś w stanie uniknąć.

Gdy wejdziesz w pole widzenia jakiegoś przeciwnika, to pojawia się wskaźnik wykrycia. Informuje on o poziomie zainteresowania i kierunku, z którego jesteś widziany. Masz wtedy chwilę, by znaleźć kryjówkę i uniknąć starcia. Jeśli Ci się to nie uda, to będziesz musiał stanąć do walki. W takim wypadku warto wykorzystać pułapki, rozlokowane na terenie takiego obiektu. Musisz się również spieszyć ponieważ mogą zostać sprowadzone posiłki.

Zawsze możesz także wejść do ośrodka od razu z zamiarem rozwiązania sprawy siłowo - Watch Dogs Legion: Zastrzeżone strefy - czym są? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Zawsze możesz także wejść do ośrodka od razu z zamiarem rozwiązania sprawy siłowo. Wtedy dobrze jest po cichu wyeliminować patrolujących żołnierzy znajdujących się w odosobnionych miejscach i uzbroić pułapki, przed właściwym atakiem.