Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ogień i siarka | Trofea w Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Ta strona poradnika trofeowego do gry Sniper Elite 4 zawiera szczegółowy opis osiągnięcia Ogień i siarka. Trofeum to przyznawane jest za zabicie pięciu przeciwników za pomocą jednego uderzenia artyleryjskiego.

Aby zdobyć to osiągnięcie musisz zabrać przeciwnikowi pistolet na flary, którym oznaczasz cele do ostrzału artyleryjskiego (pistolet pierwszy raz znajdziesz dopiero w 3 misji).

Zwróć uwagę, że pistolet na flary na 2 tryby strzałów: skupiony i rozproszony. Wybór zależy od tego, jak rozmieszczone są cele, które chcesz trafić. Jeśli jest to jeden cel lub zbita grupka przeciwników, używaj strzały skupionego - nawet jeśli oponenci odskoczą od dymiącej flary, zostaną trafieni. Rozproszonych strzałów lepiej używać, by wywołać zamieszanie, np. na rozległych placach z dużą ilością przeciwników oraz elementami wybuchowymi.

Osiągnięcie to łatwo odblokować w misji 6: Obiekt w Magazzeno, gdzie znajduje się skupiona grupka przeciwników na zachód od anteny (punkt na mapie w poradniku (M6,6)) - Ogień i siarka | Trofea w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Osiągnięcie to łatwo odblokować w misji 6: Obiekt w Magazzeno, gdzie znajduje się skupiona grupka przeciwników na zachód od anteny (punkt na mapie w poradniku (M6,6)). Pamiętaj aby nie spowodować wcześniej ich przemieszczenia poprzez np. podniesienie alarmu.