Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje o zadaniu | Wyspa San Celini - Misja 1 | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Na tej stronie opisu przejścia do Sniper Elite 4 znajdziesz ogólne informacje o celach pierwszej misji gry - Wyspa San Celini. Możesz zająć się zaliczeniem dwóch głównych oraz dwóch pobocznych celów. Każdy z nich pozwala zdobywać XP. Poradnik zawiera też podpowiedzi o korzystaniu z lornetki i zdobyciu dobrego karabinu.

Cele główne:

  1. zabij Schmidta;
  2. zabij 4 oficerów (2000 XP).

Cele poboczne:

  1. zniszcz 3 kamery (1000 XP);
  2. oczyść wyznaczony punkt w mieście (1000 XP).

Każdą misję rozpoczynasz od ekranu przygotowania, gdzie możesz wybrać zestaw broni zapisany uprzednio. Na początku jednak nie masz żadnego wyboru - nowe bronie odblokujesz dzięki punktom zasług, które zdobędziesz za efektowne akcje, wykonywanie zadań pobocznych i niszczenie pojazdów. Zwróć jednak uwagę, że twój pistolet Walrod posiada tłumik (niezależnie od użytej amunicji), co pomoże ci w niejednej sytuacji.

Lornetka to podstawowe narzędzie - oznaczenie przeciwników pozwoli śledzić ich lokalizację oraz wskaże dystans od bohatera - Informacje o zadaniu | Wyspa San Celini - Misja 1 | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Lornetka to podstawowe narzędzie - oznaczenie przeciwników pozwoli śledzić ich lokalizację oraz wskaże dystans od bohatera

Na początek ściągnij po cichu żołnierza na murze podczas wspinaczki (idąc w stronę ściany, bez naciskania dodatkowych klawiszy), następnie użyj lornetki do oznaczenia celów (po namierzeniu potwierdź przyciskiem strzału), kolejno użyj snajperki, by zestrzelić uchwyt dźwigu. Następnie wyjdź na szczyt wieży.

Skrzynie mogą zostać przeszukane w poszukiwaniu przydatnych gadżetów i amunicji - Informacje o zadaniu | Wyspa San Celini - Misja 1 | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Skrzynie mogą zostać przeszukane w poszukiwaniu przydatnych gadżetów i amunicji

Duże zielone skrzynie mogą zostać przeszukane (często odnajdziesz amunicję oraz różne materiały wybuchowe, nierzadko trotyl), podobnie jak ciała zabitych przeciwników, możesz także podnosić ich bronie. W sytuacjach, gdy w okolicy znajduje się większa ilość przeciwników przenoś ciała, by uniknąć wykrycia.

Teraz zostaniesz rzucony na głęboką wodę - do twojej dyspozycji jest cała wyspa. Kolejność wykonywania zadań, droga, którą będziesz się przemieszczać oraz styl gry pozostają do twojej dyspozycji.

Udaj się do zrujnowanej wieży (M1,2) po drabinie. Znajdziesz tam oparty o ścianę karabin KAR98K (nieco trudniejszy w użytkowaniu dla początkujących, domyślna broń nazistów). Używając lornetki rozejrzyj się za przeciwnikami oraz obiektami, które pomogą ci w eliminacji oponentów: składy broni, baki samochodów, kanistry z benzyną, zawieszone na hakach obiekty. Klikając oznacz najważniejsze dla ciebie cele, by móc później śledzić ruch wrogów.