Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sejf i pierwszy zbiornik w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak splądrować sejf i jak uszkodzić pierwszy zbiornik w ramach zaliczania finałowej ósmej misji gry - Allagryjska Forteca. Cele te możesz zaliczać jeden po drugim.

Sejf możesz otworzyć kodem oficera lub wysadzić ładunkiem - twój wybór - Sejf i pierwszy zbiornik w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Sejf możesz otworzyć kodem oficera lub wysadzić ładunkiem - twój wybór

Zaczniemy od udania się na zachodni blok bazy. Idź od rozwidlenia (M8,5) na północ i zejdź na piętro niżej (B-2) i przejdź do kolejnego korytarza, następnie skręć na rozwidleniu w lewo, później w prawo i przejdź do pomieszczenia z sejfem - znajdziesz tam dwóch strażników i sejf (M8,6). Otworzysz go kodem od oficera (czytaj rozdział wyżej) lub ładunkiem wybuchowym. Poza dokumentami znajdziesz tam amunicję (w tym wytłumioną do karabinu).

Jeśli zauważysz na radarze, że ktoś cię usłyszał i zbliżają się wrogie jednostki, przejdź schodami w dół i przeczekaj. Opcjonalnie: wyciągnij karabin i pozbądź się ich, jest to dobre rozwiązanie dla tej misji.

Przekręć zawór przy dużym zbiorniku, by go uszkodzić - Sejf i pierwszy zbiornik w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Przekręć zawór przy dużym zbiorniku, by go uszkodzić

Teraz zejdź schodami na niższe piętro. Jest tu trzech ludzi broniących pomieszczenia - ich także możesz rozwalić z karabinu. Ciebie interesuje duży zbiornik w rogu, przed którym znajduje się zawór (M8,7). Przekręć go, a uszkodzisz pierwszy zbiornik. Potem wróć na pierwsze rozwidlenie schodami do góry.