Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Likwidacja radiooperatora we Wsi Bitanti | Sniper Elite 4 Jak zabić radiooperatora w 2 misji Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak zamordować wrogiego radiooperatora w ramach zaliczania drugiej misji gry - Wieś Bitanti. Pozbycie się tego przeciwnika nie jest obowiązkowym celem misji, aczkolwiek łatwo można zgarnąć sporo punktów doświadczenia.

Ten cel poboczny najlepiej połączyć z zadaniem eliminacji i zdobycia raportu snajpera - Likwidacja radiooperatora we Wsi Bitanti | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Ten cel poboczny najlepiej połączyć z zadaniem eliminacji i zdobycia raportu snajpera. Po tym jak je wykonasz, wyjdź z wieży i zbliż się do mostu (M2,5): będziesz mógł stąd dostrzec okienko, w którym często przebywa operator (M2,2). Czasem wychodzi z budynku stając przy skałach, więc jeśli od razu go nie dostrzeżesz po prostu chwilkę zaczekaj. Jest łatwy do rozpoznania - na plecach nosi duże radio z anteną.

Wiatr powinien być znikomy, więc z trafieniem (ok. 120m) nie powinieneś mieć problemu - ewentualnie zawsze możesz trochę się zbliżyć dla uzyskania mniejszego rozrzutu przy kalibracji broni na 100m.