Tłumiki i amunicja wyciszona w Sniper Elite 4

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Ta strona poradnika do gry Sniper Elite 4 informuje jak korzystać z tłumików oraz amunicji wyciszonej. Mogą one być bardzo pomocne w eliminowaniu przeciwników pozostając niezauważonym i jest to rekomendowany sposób przechodzenia gry.

W niektórych broniach masz możliwość zmiany amunicji na tłumiącą, która działa tak samo jak broń z tłumikiem - Tłumiki i amunicja wyciszona w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
W niektórych broniach masz możliwość zmiany amunicji na tłumiącą, która działa tak samo jak broń z tłumikiem

1. Nie każda broń posiada tłumik. W takim przypadku po oddaniu strzału, lokalni przeciwnicy słysząc go zostaną zaalarmowani i przez chwile będą rozglądać się za zagrożeniem. Jeśli oddasz dwa strzały ze snajperki pod rząd, z jednego miejsca, przeciwnicy będą wiedzieć, gdzie się znajdujesz i rozpoczną ostrzał oraz będą zbliżać się do ciebie (mogą również zostać wezwane posiłki).

2. Z tego względu broń z tłumikiem daje dużą przewagę. Lecz czy zawsze - tłumik mocno pogarsza siłę ataku broni (nie dotyczy to jednak celnych strzałów w głowę [jeśli przeciwnik nie ma hełmu / trafisz w niezasłoniętą część np. twarz / kark]). Broń z tłumikiem wykorzystuje standardową amunicję (Regular Ammo) do oddawania cichych strzałów.

3. By być najbardziej wszechstronnym wykorzystuj wyciszoną amunicję (Suppressed Ammo) dostępną (jeśli posiadasz) w wyborze broni z koła wyboru, by uzyskać taki sam efekt wytłumienia. Jedyna różnica więc pomiędzy bronią z tłumikiem, a wykorzystaniem amunicji wytłumiającej jest taka, że owa amunicja nie zawsze jest łatwa do znalezienia.

Podobało się?

0

Sniper Elite 4

14 lutego 2017

PC PlayStation Xbox Mobile Nintendo
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2021-12-26
07:32

Tlen3201 Junior

Jak zdobyć raporty snajperów? Trzeba się jakoś dostać na te wieże?

Komentarz: Tlen3201
2019-05-21
21:01

mirko81 Legend

mirko81
👍

Tu jest to czego szukasz

https://www.gry-online.pl/poradniki/sniper-elite-4/&PART=29

I życzę formy w SE V

Komentarz: mirko81
2019-05-21
18:20

mirko81 Legend

mirko81

Zapewne chodzi o snajperke Lee-Enfield no. 4.
Nie chodzi o zabawe zoomem?

Komentarz: mirko81
2019-05-21
13:45

dziadekwiewslaw Junior

dziadekwiewslaw

jak zabić 25 celów z regulacją odległości pomocy moje 73 lata zycia nic nie pomagają ogram już prawie 30 lat ukłony.

Komentarz: dziadekwiewslaw
2018-12-24
23:38

Geralt Junior

Pomoże ktoś. Mam problem z ich zniszczeniem ponieważ 2 i 3 się nie pojawiają po prostu ich nie ma

Komentarz: Geralt

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl