Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierwsze działo i biuro kryptologiczne w lokacji Obiekt Magazzeno Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak zniszczyć pierwsze działo i jak dostać się do biura kryptologicznego w ramach zaliczania szóstej misji gry - Obiekt Magazzeno. Oba te cele misji można wykonać jeden po drugim pozostając w tej samej części mapy.

Pierwsze działo - musisz użyć ładunków wybuchowych, by je wysadzić - Pierwsze działo i biuro kryptologiczne w lokacji Obiekt Magazzeno - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Pierwsze działo - musisz użyć ładunków wybuchowych, by je wysadzić

Działo w dużym bunkrze nie będzie ci już potrzebne (M6,4) - na zachodnim wybrzeżu, na które zalecam się później wybrać i tak nie będzie go słychać. Przejdź do miejsca rozpoczęcia zadania - znajduje się tam mała skarpa, na którą wespniesz się i przejdziesz alternatywną ścieżką (M6,3). Przed wejściem do bunkra z działem stoi dwóch oponentów czekających na kule z karabinu. Nie musisz wchodzić do budynku - wyjdź po drabinie do góry (M6,1), podłóż ładunek na działo i po sprawie (nie odpalaj go jeszcze!).

Przedostań się do biura przez balkon - Pierwsze działo i biuro kryptologiczne w lokacji Obiekt Magazzeno - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Przedostań się do biura przez balkon

Teraz wejdź do bunkra od lewego wejścia na piętrze, na schody i na balkon. Tam patrolują oficer i radiooperator. Ciebie interesuje korytarz na wprost i pierwsze drzwi po lewej - tam znajdziesz biuro kryptologiczne (M6,5). Podejdź do oznaczonej maszyny i wejdź z nią w interakcję. Uważaj - czynność narobi trochę hałasu i może zwabić oponentów.

Na koniec ponownie wróć do punktu rozpoczęcia zadania. Po drodze (możesz biec sprintem tą samą drogą) odpal ładunek przy dziale.