Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabij szefa doków i zniszcz reflektor w lokacji Stocznia Lorino Gdzie jest szef doków w stoczni w Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak zamordować szefa doków i jak sabotować reflektor w ramach zaliczania czwartej misji gry - Stocznia Lorino. Nasz poradnik prezentuje sugerowaną trasę przemarszu zakładającą m.in. przejście przez pole minowe.

Droga do pierwszego reflektora

W siatce z boku znajduje się dziura - Zabij szefa doków i zniszcz reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
W siatce z boku znajduje się dziura

Szef pilnujący doków jest najbliższym celem od miejsca rozpoczęcia zadania. Udaj się w prawo w stronę pola minowego (M4,1). Znajduje się tam jedna mina na lince (do rozbrojenia) oraz miny talerzowe (możesz ominąć, jednak po rozbrojeniu trafią do twojego wyposażenia).

Po pokonaniu tego przejścia przebiegnij przez szosę - w siatce (M4,2) znajduje się wejście do bazy. Przejdź przez nie i natychmiast kieruj się do budynku przed tobą - jest czysty.

Łatwiej ci będzie wyjść na górę schodami po lewej - Zabij szefa doków i zniszcz reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Łatwiej ci będzie wyjść na górę schodami po lewej

Teraz poczekaj na odpowiedni moment, by wybiec z budynku drzwiami od wschodniej strony, gdy przeciwnik koło kolejnego budynku nie będzie patrzył (lub po prostu rzuć kamieniem za niego). Zamiast wchodzić po drabinie na wprost na dach budynku, przejdź za budynek od północy - tam są schody. Na dachu znajduje się pierwszy reflektor (M4,3) będący jednym z elementów obrony przeciwlotniczej. Uważaj, gdyż jego uszkodzenie wywoła nieznaczny hałas.

Znajdź dokumenty

Przedostań się na schody - wskazane jest zajmowanie wysokich pozycji - Zabij szefa doków i zniszcz reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Przedostań się na schody - wskazane jest zajmowanie wysokich pozycji

Szybko zejdź na ziemię i skieruj się na najbliższe kamienne schodki za torami, kilka metrów dalej. Na górze spotkasz jednego lub dwóch żołnierzy, potem wejdź do drewnianego budynku - tam w pierwszym pokoju znajdziesz kolejnego oponenta.

Dokumenty w biurze - Zabij szefa doków i zniszcz reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Dokumenty w biurze

Przejdź do sąsiedniego pomieszczenia - znajdziesz tam dokumenty (M4,4), które wskażą ci, gdzie znajdziesz szefa doków (M4,5). Jeśli wykonałeś kroki wystarczająco szybko, powinien on znajdować się w jednym z mniejszych magazynów. Jego ochrona stoi przed drzwiami, więc powinieneś być w stanie go zabić bez problemu.

Pozbądź się szefa

Szef doków - Zabij szefa doków i zniszcz reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Szef doków

Przejdź drugim korytarzem drewnianego budynku do owego magazynu i zabij szefa. Ewentualnie jeśli nie ma go w budynku jak na zdjęciu powyżej, możesz obok wejścia ustawić dowolną pułapkę (najlepiej minę typu S lub z linką).