Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowca organów | Trofea w Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Ta strona poradnika trofeowego do gry Sniper Elite 4 zawiera szczegółowy opis osiągnięcia Łowca organów. Trofeum to przyznawane jest za przestrzelenie każdego organu ze skutkiem śmiertelnym przynajmniej raz. Strzały nie muszą być oddane przy użyciu snajperki.

Lista organów do przestrzelenia w ciągu rozgrywki:

  1. Głowa,
  2. Oko,
  3. Płuco,
  4. Serce,
  5. Wątroba,
  6. Żołądek,
  7. Jelita,
  8. Nerka,
  9. Genitalia.
Ilość animacji przy zabójstwie można ustalić w opcjach gry, dlatego nie zawsze będą widoczne przy niskich ustawieniach - Łowca organów | Trofea w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Ilość animacji przy zabójstwie można ustalić w opcjach gry, dlatego nie zawsze będą widoczne przy niskich ustawieniach

Do osiągnięcia liczone są strzały oddane w trakcie całej gry, nie tylko pojedynczej misji. Pamiętaj, że przestrzelenie musi skutkować śmiercią oponenta. W związku z tym nie najlepiej sprawuje się tu amunicja wytłumiona. Liczone są jednak "podwójne strzały", tzn. zraniony wcześniej przeciwnik lub dogorywający, jeśli zostanie postrzelony we właściwy organ, także zostaje dodany do osiągnięcia. Nie zawsze musi pojawiać się animacja zniszczenia narządu, by został on zaliczony - jednak informacja o punktach wyświetlająca się na ekranie po oddaniu strzału powie ci, w co trafiłeś.