Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sabotaż fabryki i notatki Kesslera w lokacji Obiekt Magazzeno | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak sabotować wrogą fabrykę oraz jak pozyskać notatki Kesslera w ramach zaliczania szóstej misji gry - Obiekt Magazzeno. Nasz poradnik podpowiada m.in. jak dotrzeć do fabryki i jak zniszczyć sejf z dokumentem.

Mógłbyś teraz zająć się Kesslerem, jednak jego pokój to jednocześnie miejsce ewakuacji, więc dopóki nie wykonasz pozostałych zadań głównych i tak będziesz musiał później wracać do tego miejsca.

Możesz przejść asfaltową drogą do fabryki od południa - Sabotaż fabryki i notatki Kesslera w lokacji Obiekt Magazzeno | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Możesz przejść asfaltową drogą do fabryki od południa

Do fabryki (M6,23) najłatwiej dostać się będzie główną drogą asfaltową od południa (M6,19), gdzie i tak (idąc za wskazówkami poradnika) powinieneś mieć ją oczyszczoną. Uważaj jedynie, gdyż od czasu do czasu przejeżdża po niej czołg.

Od południa powinieneś napotkać jedynie przy wejściu dwóch Jagerów i w fabryce trzech / czterech oponentów (dopóki będziesz cicho). W środku sprawa pójdzie gładko, gdyż maszyny tam działające powodują dużo hałasu.

Ponownie, sabotażu fabryki możesz dokonać na dwa sposoby - Sabotaż fabryki i notatki Kesslera w lokacji Obiekt Magazzeno | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Ponownie, sabotażu fabryki możesz dokonać na dwa sposoby. Na dole, od zachodniego wejścia znajduje się maszyna, którą unieszkodliwisz wszystkie elementy fabryki (M6,20).

Możesz zniszczyć sześć zbiorników z rtęcią, by uniemożliwić dalszą produkcję - Sabotaż fabryki i notatki Kesslera w lokacji Obiekt Magazzeno | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Możesz zniszczyć sześć zbiorników z rtęcią, by uniemożliwić dalszą produkcję

Druga opcja to zniszczenie wszystkich niebieskich zbiorników z rtęcią (z dystansu), a jest ich sześć. Idąc od południa, żeby nie robić sobie kłopotu łatwiej będzie zastrzelić zbiorniki. Pamiętaj, że po ich wyłączeniu nie masz już niczego, co wytłumi strzały.

W oszklonym biurze znajdziesz sejf z dokumentem - Sabotaż fabryki i notatki Kesslera w lokacji Obiekt Magazzeno | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
W oszklonym biurze znajdziesz sejf z dokumentem

Na koniec zbierz dokument (M6,21) na piętrze. Znajdziesz go w małym biurze za zakrętem. Musisz go wysadzić. Jeśli wysadzisz sejf, licz się z tym, że żołnierze z placu wbiegną do fabryki - wtedy najlepiej wyminąć ich używają małego korytarza na parterze.

Bunkra, w którym przebywa Kessler pilnuje trzech wojskowych - Sabotaż fabryki i notatki Kesslera w lokacji Obiekt Magazzeno | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Bunkra, w którym przebywa Kessler pilnuje trzech wojskowych

Finalnie udaj się do Kesslera (M6,22). Strzeże go trzech żołnierzy, jednak dwóch możesz pozbawić życia wysadzając cysternę i dobijając szybko trzeciego - gdy wbiegniesz do budynku i zagadasz z Kesslerem i tak zakończysz zadanie, więc alarm nie jest ci groźny.