Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oczyść punkt kontrolny w San Celini | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się gdzie znaleźć i jak zabezpieczyć punkt kontrolny w ramach zaliczania pierwszej misji gry - Wyspa San Celini. Odwiedzenie punktu kontrolnego jest opcjonalnym celem misji, ale nie warto go pomijać, bo to okazja do zdobycia więcej XP.

Bezpiecznie będzie przejść ruinami wewnątrz skały do punktu kontrolnego - Oczyść punkt kontrolny w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Bezpiecznie będzie przejść ruinami wewnątrz skały do punktu kontrolnego

Twoim zadaniem jest oczyścić punkt kontrolny (M1,1) znajdujący się u na drodze u wnętrza do jaskini. Najbezpieczniej jest się tam dostać przez ruiny (patrz rozdział Zabójstwo oficerów: Drugi oficer). Dzięki temu możesz zacząć "czyszczenie" od środka. Wewnątrz jaskini znajduje się tylko jeden przeciwnik (a także mały skład z amunicją).

Wyeliminuj dwa cele przed wejściem do jaskini od strony północnej - Oczyść punkt kontrolny w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Wyeliminuj dwa cele przed wejściem do jaskini od strony północnej

Wyeliminuj dwóch żołnierzy przed wejściem do jaskini. Jeśli chcesz, możesz użyć kamieni i zabić obu po cichu. Ewentualnie możesz zabić gościa po lewej z pistoletu a do tego po prawej podejść kucając (będzie miał hełm na głowie, który może ochronić go przed kulą).