Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne Sniper Elite 4 poradnik

Na tej stronie poradnika do gry Sniper Elite 4 zamieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat odnajdywania sekretów. Dowiesz się o typach znajdziek w grze oraz o okolicznościach ich odnajdywania i klasyfikowania jako zdobyte.

W grze dostępnych jest aż 7 typów sekretów, zbieranych i grupowanych niezależnie w zestawieniu - Informacje wstępne - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

W grze dostępnych jest aż 7 typów sekretów, zbieranych i grupowanych niezależnie w zestawieniu. Niektóre z nich (kamienne orły oraz listy przy wojskowych) możesz zlokalizować z pomocą lornetki i oznaczyć swoje cele. Aby "przeskanować" żołnierza, naceluj go lornetką i oznacz klikając przycisk strzału. Później poczekaj, aż wyświetlą się o nim wszystkie informacje szczegółowe - sekrety są w kategorii Przedmioty specjalne, na niemal ostatniej pozycji, dlatego dokładne skanowanie musi chwilę zająć. Warto oznaczyć swoich przeciwników z pozycji snajperskich i zapamiętać, którzy z nich przetrzymują listy.

  1. Listy pożegnalne - ten typ znajdziesz wyłącznie przy zabitych żołnierzach, zawsze jest ich 5. Lokalizacje podane na mapie mogą nieznacznie różnić się od tych w twojej rozgrywce - niektórzy ze strażników patrolują teren lub mogą zmienić swoje położenie w przypadku podniesienia alarmu, odnalezienia ciała itp.
  2. Listy do / z domu - te dwa typy odnajdziesz zarówno przy żołnierzach jak i częściej w budynkach, najczęściej na biurkach, szafkach. Czasami bywają ukryte w zamkniętych sejfach, jednak częściej są to pozostałe dokumenty. Oba z typów listów występują na każdej mapie w ilości po 5 sztuk.
  3. Grafiki służb - owe dokumenty odnajdziesz wyłącznie przy ciałach zabitych oficerów. Prawie co drugi oficer posiada przy sobie taki dokument, więc jeśli któregoś dostrzeżesz, również przeskanuj go lornetką i ewentualnie obierz za cel.
  4. Raporty snajperów - posiada je niemal każdy wrogi snajper. W kilku przypadkach leżą jako dokumenty w budynkach (np. w Obiekcie Magazzeno). Jako, że snajperzy zwykle nie zmieniają znacznie swoich pozycji, łatwo je zlokalizować.
  5. Pozostałe dokumenty - bardzo często zbierzesz te dokumenty nieświadomie, gdyż wszelkie akta i listy związane z główną fabułą oraz zadaniami pobocznymi są właśnie zaliczane do tej kategorii. Jednakże nie tylko - wiele z nich, podobnie jak listy, przetrzymywane jest w budynkach, na meblach oraz często w sejfach.
  6. Kamienne orły - są to kamienne figurki, które znaleźć można często w trudno (lub wcale) niedostępnych miejscach na mapie, nierzadko poza jej granicami. Czasami są prawie na wyciągnięcie ręki, lecz wkomponowane w otoczenie. Aby dodać je do kolekcji zebranych sekretów należy je po prostu zestrzelić z dowolnej broni. W przeważającej większości są one trudne do trafienia (na wysokich poziomach trudności), głównie ze względu na dystans.