Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

III i IV zbiornik w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak doprowadzić do zniszczenia trzeciego i czwartego zbiornika w ramach zaliczania finałowej ósmej misji gry - Allagryjska Forteca. Nasz poradnik pomoże ci w dotarciu do zaworów przy każdym ze zbiorników.

Niszcząc kolejne zbiorniki warto zachować odpowiednią kolejność - możesz mieć problem z powrotem do niektórych miejsc bez alarmowania przeciwników, a w północnej części bazy znajdować się będzie twój punkt ewakuacji.

Drugi zawór widziany z przeciwnej strony - III i IV zbiornik w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Drugi zawór widziany z przeciwnej strony

W drugim hangarze zeskocz na podłogę i przejdź wąskim korytarzem na zachodniej ścianie. Ujrzysz przed sobą wóz opancerzony, a pod schodami na których stoisz znajdować się będzie drugi zawór (M8,8), który musisz przekręcić. Potem wróć na górne piętro. Może być trudno odwrócić uwagę przeciwników, więc lepiej ich załatw ze snajperki (dwóch poniżej ciebie i jeden na łączniku naprzeciwko). Lepiej zejdź schodami przy północnej ścianie i przeskocz przez barierkę, by nie wpaść pod celownik snajpera.

Zawór na piętrze do największego zbiornika - III i IV zbiornik w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Zawór na piętrze do największego zbiornika

Wróć do hangaru (M8,9) i wyjdź ponownie na piętro. Stamtąd skieruj się do kolejnego celu zadania, którym jest największy zbiornik. To właśnie na piętrze znajduje się zawór (M8,14), od strony północnej. Przekręcisz go nie zwracając na siebie uwagi.