Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady dla początkujących w Sniper Elite 4 Jak grać w Sniper Elite 4?

Na tej stronie znajdziesz porady na start do gry Sniper Elite 4. Są one adresowane głównie dla graczy, którzy nie posiadają dużego doświadczenia z serią Sniper Elite. Niektóre z poniższych tematów dokładniej opisaliśmy na osobnych stronach naszego poradnika.

1. Twoim celem nigdy nie jest eliminacja wszystkich przeciwników. Jeśli jednak zamierzasz pozbyć się kilku wrogów uważaj - strzały z broni słyszane są daleko i po dwóch oddanych strzałach przeciwnicy są w stanie cię namierzyć. Najlepiej po każdym oddanym strzale zmieniaj pozycję.

2. Przeciwnicy są dość zmyślni - często zmieniają pozycję, mają dość wysoką celność (nawet na najniższym poziomie trudności), potrafią także wykorzystywać elementy otoczenia, dlatego nie należy chować się chociażby za pojazdami, które mogą eksplodować.

3 - Porady dla początkujących w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

3. W niektórych przypadkach możesz wykorzystać hałas (np. przelatujące samoloty, grzmoty itp.), podczas których widoczna jest biała ikona w górnej, środkowej części ekranu. Pozwala to na zabójstwa z hałaśliwej broni bez obaw, że zostaniesz zlokalizowany. Oczywiście, jeśli kolega zabitego zobaczy jego ciało, rozpocznie poszukiwania, jednak nie będzie widział skąd nadleciała kula.

4. Nie obawiaj się wszczynać alarmy. Jeśli przeciwnicy nie wiedzą dokładnie gdzie jesteś lub znudzi ich poszukiwanie, staną się na powrót mało ostrożni. Zarazem nie wszyscy oponenci na mapie zostaną poinformowani o twojej obecności, więc przechodząc do kolejnego obszaru nie musisz obawiać się wypatrujących cię żołnierzy.

Po każdej misji zobaczysz podsumowanie z uzyskanych punktów doświadczenia za misję, oraz dodatkowe zasługi w postaci baretek i medali - Porady dla początkujących w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Po każdej misji zobaczysz podsumowanie z uzyskanych punktów doświadczenia za misję, oraz dodatkowe zasługi w postaci baretek i medali

5. Każde zabójstwo jest punktowane. Dodatkowe punkty zdobywasz za strzały w głowę czy wykonanie dodatkowych akcji, jak zabicie dwóch przeciwników jedną kulą, zrzucenie na nich obiektów lub wysadzenie w powietrze oraz ciche zabójstwa. Punkty pozwalają podnieść twoją rangę - ta zaś umożliwia odblokowanie dodatkowego ekwipunku, który wybierasz na początku każdej misji. Dodatkowe punkty uzyskasz niszcząc wrogie pojazdy.