Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poziomy trudności w Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Ta strona poradnika do Sniper Elite 4 dokładnie opisuje wszystkie poziomy trudności. Dowiesz się jakie są dostępne poziomy trudności oraz jakie są główne różnice pomiędzy nimi. Rozgrywka może znacząco zmienić się po wybranego innego poziomu trudności.

Domyślnie gra oferuje 4 poziomy trudności - Poziomy trudności w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Domyślnie gra oferuje 4 poziomy trudności

Gra oferuje 4 poziomy trudności, a także możliwość dostosowania niestandardowego poziomu poprzez włączenie/wyłączenie wybranych funkcji (np. podatności kuli na działanie wiatru). Na każdym poziomie rozmieszczenie jednostek na mapie wygląda tak samo i występują podobne zdarzenia (np. przejeżdżające pojazdy). Także sekrety zaliczane są na dowolnych poziomach trudności. Jednakże niektóre wyzwania i osiągnięcia mogą być niedostępne na poziomach Kadet oraz ustawieniach Niestandardowych.

Poradnik został przygotowany w oparciu o poziom Snajper (Sniper Elite).

Dostępne poziomy trudności to:

  1. Kadet - nie uwzględnia zasad balistyki - używając snajperki gdzie wycelujesz, tam trafisz, nawet przez długość całej mapy. Obrażenia zadawane przez broń są bardzo wysokie, przeciwnicy wolniej cię lokalizują i nie przeszukują dokładnie wszystkich miejsc. Poziom ten zalecany jest tylko dla nowych graczy.
  2. Strzelec wyborowy - poziom ten jest ciągle niewielkim wyzwaniem, zalecany dla nowych graczy bardziej niż kadet, by zwiększyć przyjemność z rozgrywki. Uwzględniona zostaje balistyka broni (kula opada wraz z dystansem), jednak nie jest uwzględniany wiatr. Przeciwnicy przede wszystkim mają lepszą celność i zadają większe obrażenia, także ogień przyjacielski jest aktywny (gra w trybie współpracy).
  3. Snajper - poziom zalecany dla osób zapoznanych z serią, skradankami lub lubiących wyzwania. Przeciwnicy potrafią reagować nawet na twój ruch w krzakach, mają dużo większą wytrzymałość (szczególnie gdy używasz broni z tłumikiem / amunicji tłumiącej, możesz mieć problem z zabójstwem w jednym strzale na większy dystans). Ciągle możesz oznaczać cele lornetką, jednak brak asysty przy celowaniu oraz uwzględnienie pełnej balistyki niemal uniemożliwiają strzały na dystansie +300m.
  4. Autentyczny - poziom ten stanowi prawdziwe wyzwanie - jesteś pozbawiony wszelkich asyst dostarczanych przez grę, brak interfejsu i najwyższy poziom sztucznej inteligencji sprawiają, że jest to rozgrywka tylko dla wprawionych graczy serii.

Poziom trudności możesz zmienić po każdej wykonanej misji, dlatego nie jest to decyzja wiążąca na całą kampanię.

Strzelnica to dobre miejsce, by przetestować swoje umiejętności - Poziomy trudności w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Strzelnica to dobre miejsce, by przetestować swoje umiejętności

Jeśli chcesz się przekonać, czy poradzisz sobie na wyższych poziomach trudności warto skorzystać ze strzelnicy dostępnej w głównym menu. Kolejne cele będą znajdować się w większej odległości, a po każdym strzale otrzymasz informacje o miejscu trafienia w tarczę.