Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabójstwo Schmidta w San Celini | Sniper Elite 4 Jak zabić Schmidta w 1 misji Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak zamordować Schmidta w ramach zaliczania pierwszej misji gry - Wyspa San Celini. Nasz poradnik prezentuje najlepszy naszym zdaniem sposób wyeliminowania głównego celu misji.

Twój główny cel to dowódca przebywający na drugim krańcu wyspy - w dużej willi - Zabójstwo Schmidta w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Twój główny cel to dowódca przebywający na drugim krańcu wyspy - w dużej willi. Najłatwiej dostać się do niego okrążając wyspę po jej zewnętrznej stronie, przez południe, potem kierując się na zachód i za miasteczkiem do willi. Optymalna droga dotarcia została opisana przy okazji opisu Zabójstwo oficerów w rozdziale wyżej.

Zaraz za miastem będziesz mógł dostrzec strażnika na balkonie budynku (M1,10) - uważaj na niego podczas zbliżania się lub spróbuj go zdjąć. Później kieruj się do bramy wejściowej.

Powalonych przeciwników możesz chować bezpiecznie w spiżarni wewnątrz budynku - Zabójstwo Schmidta w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Powalonych przeciwników możesz chować bezpiecznie w spiżarni wewnątrz budynku

Przy murach rezydencji uważaj na dwóch gości: w budynku na parterze, chodzącego korytarzem oraz drugiego, który przechodzi w pobliżu ciężarówki - ściągnij ich obu dla większego bezpieczeństwa i przenieś ich ciała do kantorka w budynku.

Schmidta możesz załatwić w jego własnym pokoju lub na zewnątrz - ewentualnie zwabić w pułapkę - Zabójstwo Schmidta w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Schmidta możesz załatwić w jego własnym pokoju lub na zewnątrz - ewentualnie zwabić w pułapkę

Potem możesz zająć się nazistą na placu w północno-wschodniej części budynku. Finalnie by dostać się jak najbliżej Schmidta, przejdź korytarzem na parterze i ukryj się w krzewach koło wejścia do jego pokoju (M1,11). Gdy uznasz że moment jest dogodny możesz zabić go używając noża, potem przeszukaj ciało.

Drabina rusztowania powiedzie cię na piętro do sejfu - Zabójstwo Schmidta w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Drabina rusztowania powiedzie cię na piętro do sejfu

Opcjonalnie na piętrze znajduje się sejf, który otworzysz kodem z dokumentu znalezionego przy Schmidtcie - nie znajdziesz jednak w nim nic wartego uwagi.

Wejście do łódki zakończy zadanie - Zabójstwo Schmidta w San Celini | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Wejście do łódki zakończy zadanie

Finalnie idź do łodzi, którą odpłyniesz z wyspy - możesz wybrać punkt leżący bliżej, poniżej miasta lub drugi na końcu wyspy. Do bliższego droga jest łatwa - wróć tą samą drogą, którą przyszedłeś, do miasta i jego obrzeżem dostaniesz się do łodzi bezpiecznie.