Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zniszcz wóz opancerzony Sd. Kfz 222 w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 Jak zniszczyć wóz opancerzony w misji Wiadukt Regilino Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się gdzie znaleźć i jak zniszczyć wrogi pojazd opancerzony w ramach zaliczania trzeciej misji gry - Wiadukt Regilino. Nasz poradnik prezentuje sugerowaną taktykę wysadzenia wrogiej maszyny w powietrze.

Związany z tym opcjonalnym celem misji pojazd nie stoi w jednym miejscu lecz jest stale w użyciu i co pewien czas porusza się między dwoma punktami (M3,2) w północnej części mapy. Gdy zlokalizujesz go na radarze (widoczny przez cały czas) i zauważysz, że porusza się w twoją stronę, możesz przygotować zasadzkę - dobrym miejscem jest droga przed północno-wschodnią bazą (M3,5). Tym razem trick z zastrzeleniem osoby w środku może nie zadziałać - wewnątrz znajdują się dwie osoby, sterująca działkiem i prowadząca wóz.

Dobrym pomysłem jest użycie miny talerzowej (Teller Mine), co zdemobilizuje wóz (nie zawsze) - Zniszcz wóz opancerzony Sd. Kfz 222 w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Dobrym pomysłem jest użycie miny talerzowej (Teller Mine), co zdemobilizuje wóz (nie zawsze). Najlepiej podłóż ją tak, by nie oberwać od wybuchu, lecz by stać blisko pojazdu (np. ukryj się za kamieniem).

Ustaw zapalnik czasowy w bombie lub wysadź ją strzałem z odległości - Zniszcz wóz opancerzony Sd. Kfz 222 w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Ustaw zapalnik czasowy w bombie lub wysadź ją strzałem z odległości

Przyczołgaj się koło niego i przylep torbę z ładunkami (otrzymasz je w ramach misji i masz ich nieograniczoną ilość). Kliknij drugi raz, by odpalić zapalnik czasowy i uciekaj.