Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Capo i dwa ostatnie dokumenty w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 Jak zabić Capo w Klasztor Abrunza Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się gdzie znaleźć trzeci i czwarty dokument oraz jak zamordować Pierro Capo w ramach zaliczania piątej misji gry - Klasztor Abrunza. W poradniku pokazaliśmy najlepszy naszym zdaniem sposób wyeliminowania Pierro. Dodatkowo podpowiadamy jak ewakuować się po wypełnieniu głównych założeń misji.

Trzeci dokument

Kieruj się w stronę dziedzińca klasztoru - Capo i dwa ostatnie dokumenty w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Kieruj się w stronę dziedzińca klasztoru. Oficer, który tam patroluje piętro będzie miał przy sobie kod do sejfu. W owym sejfie znajduje się trzeci dokument, a jest on ulokowany w budynku po przeciwległej stronie (M5,15).

Poszukiwania Capo

Uważaj zerkając przez balustradę - możesz zostać dostrzeżony, a tego pewnie byś nie chciał... - Capo i dwa ostatnie dokumenty w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Uważaj zerkając przez balustradę - możesz zostać dostrzeżony, a tego pewnie byś nie chciał...

Teraz przyszedł czas na eliminację głównego celu - Capo. Niestety nie będzie to takie proste - po zabójstwie musisz przeszukać jego ciało. Capo może znajdować się na górnym placu (M5,17) lub na dolnych poziomach. Wygląda jak oficer, więc łatwo go zidentyfikować - znacznik zadania sam wskaże go jako cel, gdy będziesz blisko niego (około 15 m). Postaraj się go zidentyfikować lornetką z górnego balkonu spoglądając na plac.

Jeśli chcesz wykonać zadanie po cichu, najlepiej zacznij od południowej strony klasztoru, przechodząc przez korytarze od wejścia na wprost od dzwonnicy, w ten sposób łatwo oczyścisz górny plac.

Czasem Capo może ukryć się w piwnicach - Capo i dwa ostatnie dokumenty w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Czasem Capo może ukryć się w piwnicach

Jednakże jeśli jesteś pewien, że cel nie znajduje się na górnym placu, warto przejść na niższe poziomy z pokoju z sejfem. Możliwe, że ukrył się na niższych poziomach (M5,16).

Ostatni dokument w jaskini

Katakumby prowadzą do jaskini, a tam odnajdziesz ostatni dokument - Capo i dwa ostatnie dokumenty w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Katakumby prowadzą do jaskini, a tam odnajdziesz ostatni dokument

Ostatni, czwarty dokument, znajduje się na najniższym poziomie budynku, w jaskini. Zejście znajduje się w północno-zachodniej części budynku (M5,16). Możesz tam spotkać 2-3 oponentów.

Ewakuacja

Możesz strzelić w jakiś wybuchowy obiekt, by bezpiecznie dobiec do płotu i uciec stąd - Capo i dwa ostatnie dokumenty w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Możesz strzelić w jakiś wybuchowy obiekt, by bezpiecznie dobiec do płotu i uciec stąd

Finalnie udaj się do punktu ewakuacji (M5,18). Możesz przejść tam "posprzątanymi" już obszarami, drogą którą przyszedłeś. Jednakże dużo szybciej i bezpieczniej będzie przekraść się od północy, od drogi do klasztoru. Uważaj jedynie na czołg patrolujący drogę. Gdy będzie poza zasięgiem wzroku, przebiegnij za budynkiem w pobliże punktu ucieczki i rzuć granat za budynek, by zachęcić żołnierzy, aby poszli zbadać to miejsce (lub wysadź beczkę, samochód...).