Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zniszcz drugie działo i trzeci reflektor w lokacji Stocznia Lorino Sniper Elite 4 poradnik

Drugie działo przeciwlotnicze

Ze środka niebieskiego budynku możesz trafić prosto w działo - Zniszcz drugie działo i trzeci reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Ze środka niebieskiego budynku możesz trafić prosto w działo

Po tym, jak poznasz zawartość transportów, możesz zająć się niszczeniem pozostałych elementów obrony przeciwlotniczej. Przejdź od szosy do małego, niebieskiego, drewnianego budynku w dokach. Wewnątrz nie ma nikogo, ale jest kilku żołnierzy patrolujących na zewnątrz. Jeśli masz jeszcze Panzerfaust, znów możesz strzelić na dystans do działa obrony przeciwlotniczej (M4,10) ze środka budynku, unikając wykrycia (M4,4).

Jednak jeśli ci się to nie powiedzie, jedyną opcją będzie eliminacja po cichu wszystkich przeciwników i zwabiając ich w pułapki. Trudniej byłoby wywabić ich wszystkich i zakraść się do działa, gdyż jeden z nich to oficer - a oni nie lubią ruszać się z pozycji.

Trzeci reflektor

Gdy uporasz się z działem, przedostań się na szosę - Zniszcz drugie działo i trzeci reflektor w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Gdy uporasz się z działem, przedostań się na szosę. Idź nią dalej na północ, do kolejnego ceglanego budynku (zapewne punkt kontroli). Stąd musisz przedostać się na duży biały zbiornik (M4,5) stojący przy szosie dalej na północ. Wespniesz się na niego po żółtych rurach. Przy odrobinie szczęścia możesz biec wprost na niego nie zostając wykrytym przez żadnego z przeciwników.

Uważaj - tu na dźwigu znajduje się drugi snajper (M4,6). Możesz go wyeliminować jeszcze z szosy lub dopiero po wyjściu na zbiornik - wtedy strzał jest dużo łatwiejszy.

Ze zbiornika musisz udać się już tylko na dach sąsiedniego budynku, gdzie znajduje się ostatni reflektor (M4,11), a zadanie zostanie zaliczone. Aby prześliznąć się na sąsiedni budynek niezauważenie, strzel z wytłumionej broni w ciężarówkę na południu, aby odciągnąć uwagę wrogów od siebie.