Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zniszcz drugi reflektor i działo przeciwlotnicze w lokacji Stocznia Lorino Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak pozbyć się drugiego reflektora i jak zniszczyć działo AA w ramach zaliczania czwartej misji gry - Stocznia Lorino. Nasz poradnik pokazuje sugerowane trasy przemarszu do obu tych obiektów i ostrzega o nowych potencjalnych zagrożeniach.

Widok z magazynu, gdzie powinieneś zabić szefa doków... - Zniszcz drugi reflektor i działo przeciwlotnicze w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Widok z magazynu, gdzie powinieneś zabić szefa doków...

W dalszej kolejności będziesz musiał zawrócić ze składu broni. Najlepiej z małego rozwidlenia za drewnianym korytarzem udać się wprost do budynku na wschód od twojej pozycji. Na jego dachu znajdziesz drugi reflektor (M4,7), a sam budynek powinien być niekryty. Jedynie z małej budki na południu ktoś może cię dostrzec.

Wespnij się na dachy magazynów, skąd będziesz mógł zestrzelić działo przeciwlotnicze - Zniszcz drugi reflektor i działo przeciwlotnicze w lokacji Stocznia Lorino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Wespnij się na dachy magazynów, skąd będziesz mógł zestrzelić działo przeciwlotnicze

Po zniszczeniu reflektora zejdź z budynku. Przedostań się teraz na magazyny po wschodniej stronie - możesz swobodnie przemieszczać się miedzy dachami. Przejdź na ostatni magazyn. Pośrodku placu znajduje się dźwig, na którym (jeśli wcześniej go nie wyeliminowałeś) będzie znajdował się snajper (M4,4) - musisz się go pozbyć koniecznie (i po cichu).

Działo przeciwlotnicze znajduje się tuż przy brzegu, w skraju mapy (M4,8). Stąd masz możliwość trafienia go Panzerfaustem (M4,1). Oczywiście możesz zniszczyć go ładunkiem wybuchowym, lecz droga w pobliże działka jest niebezpieczna. Po oddaniu celnego strzału (pojawi się animacja eksplozji) szybko przeskocz na najdalszy magazyn i odczekaj, aż żołnierze odwołają alarm.