Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zmiana kanału | Trofea w Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Ta strona poradnika trofeowego do gry Sniper Elite 4 zawiera szczegółowy opis osiągnięcia Zmiana kanału. Trofeum to przyznawane jest za przejćei kontroli nad zajętym przez przeciwnika radiem i zdobyciem go na kilka sekund przed końcem.

Gdy wskaźnik przechwytywania jest niemal zapełniony przez przeciwnika, zbij go i zakończ przechwytywanie samodzielnie - Zmiana kanału | Trofea w Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Gdy wskaźnik przechwytywania jest niemal zapełniony przez przeciwnika, zbij go i zakończ przechwytywanie samodzielnie

Osiągnięcie to dotyczy rozgrywki w trybie gry wieloosobowej w rozgrywce polegającej na przejmowaniu punktów, którymi są radia zrzucane z powietrza. Dwie drużyny walczą o przejęcie radia poprzez ustawienie się przy nim w niewielkiej odległości. Wskaźnik w górnej części ekranu pokazuje postępy w przejmowaniu. Gdy przeciwnik dostanie się do radia, to on rozpoczyna jego przejmowanie dla swojej drużyny.

Aby odblokować trofeum, należy zabić przeciwnika przejmującego radio chwilę przed tym, gdy pasek przechwytywania jest na poziomie 90% lub więcej. Od razu jednakże ty musisz (lub ktoś z twojej drużyny) rozpocząć przechwytywanie. Możesz tego dokonać w łatwy sposób dogadując się z kolegą rozgrywając zadanie 1 na 1. W rozgrywce z dużą ilością wypada zaczaić się w pobliżu radia i czekać na odpowiedni moment do ofensywy na przeciwnika, co nie zawsze się powiedzie.