Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odszukaj amerykańskiego pilota w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 Gdzie jest pilot w misji Wiadukt Regilino w Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się gdzie znaleźć amerykańskiego pilota w ramach zaliczania trzeciej misji gry - Wiadukt Regilino. Z naszego poradnika dowiesz się nie tylko o lokalizacji zwłok pilota, ale również o potencjalnych zagrożeniach w drodze do nich.

Wejście do tunelu od strony bazy - Odszukaj amerykańskiego pilota w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Wejście do tunelu od strony bazy

Jeśli postępowałeś zgodnie ze wskazówkami wykonania poprzednich etapów zadań opisanych w poradniku, powinieneś teraz znajdować się w bazie, w północno-wschodniej części mapy. Ciało pilota znajduje się pośrodku mapy, w kościele (M3,9). Dostaniesz się tam używając tunelu, który ciągnie się pod drogą łączącą środek mapy z ową bazą.

Uważaj na drugiego snajpera (M3,5). Znajduje się on koło działa na moście, na wysokim poziomie trudności będzie niemal niemożliwe trafienie go.

Punkt przed kościołem, którym możesz wspiąć się do góry z rzeki - Odszukaj amerykańskiego pilota w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Punkt przed kościołem, którym możesz wspiąć się do góry z rzeki

Po wyjściu z tunelu wystarczy iść wzdłuż kamieni przy krawędzi skały do rzeki, tą zaś dostaniesz się niezauważenie aż pod sam kościół. Wyjdź do góry, ukryj się w krzakach i rzuć kamień na lewo od głównego wejścia do kościoła.

Przejdź za kościołem, gdy wrogowie są oszołomieni - Odszukaj amerykańskiego pilota w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Przejdź za kościołem, gdy wrogowie są oszołomieni

Gdy żołnierze zareagują, przebiegnij szybko na tyły budynku - tam także znajduje się wejście. Strażnika z tylnego wejścia szybko zlikwiduj i wrzuć jego ciało do kościoła. W świątyni znajduje się także oficer - jeśli działałeś szybko, dalej będzie patrzył w miejsce, gdzie rzuciłeś kamień. Jego ciało także ukryj pod wieżą.

W budynku znajdziesz ciało pilota i taśmę - Odszukaj amerykańskiego pilota w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
W budynku znajdziesz ciało pilota i taśmę

Najlepiej szybko pochwycić taśmę, która leży przy ciele zabitego pilota i wyjść na dach budynku, gdzie przeczekasz chwilę, aż wojskowi się uspokoją. Uwagę przeciwników możesz również odwrócić niszcząc ciężarówkę z wytłumionej broni zaparkowanej przy wschodniej skale (M3,3)?