Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć pierwszy dokument w lokacji Obiekt Magazzeno? | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak wejść w posiadanie pierwszego dokumentu w ramach zaliczania szóstej misji gry - Obiekt Magazzeno. Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się jak pomyślnie zakraść się do lokacji, w której składowane są dokumenty.

Przebiegnij za samochody i poczekaj na odpowiedni moment, by wejść do budynku - Jak zdobyć pierwszy dokument w lokacji Obiekt Magazzeno? | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Przebiegnij za samochody i poczekaj na odpowiedni moment, by wejść do budynku

Na początku zadania zajmij się odnalezieniem dokumentów z przechwyconymi komunikatami w pierwszym sektorze bazy. Idź na wprost i oczyść najbliższy budynek z dwóch oponentów. Przejdź teraz środkiem bazy do oddalonego ceglanego domu przy pojazdach, gdzie znajduje się sejf z danymi (M6,2).

Ładunek możesz odpalić z dystansu, gdy uznasz moment za odpowiedni - Jak zdobyć pierwszy dokument w lokacji Obiekt Magazzeno? | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Ładunek możesz odpalić z dystansu, gdy uznasz moment za odpowiedni

Sejf możesz otworzyć kodem (ma go jeden z oficerów spacerujących wokół baraku) lub ładunkiem. Sprawa z ładunkiem nie wymaga eliminacji wrogów - podłóż go oraz zapalnik i wycofaj się przez okno, poczekaj aż sprawa przycichnie. Wybuch dział nie zagłuszy eksplozji ładunków.

Potem podejdź i pochwyć dokumenty. Możesz zwabić do środka jednego ze strażników z pistoletem na flary, powinien stać przed drzwiami od południa (ikona lornetki nad jego głową) - potem może ci się przydać. Wycofaj się teraz z powrotem do budynku przy miejscu rozpoczęcia zadania.