Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje o zadaniu w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Na tej stronie opisu przejścia do Sniper Elite 4 znajdziesz ogólne informacje o celach trzeciej misji gry - Wiadukt Regilino. Możesz zająć się zaliczeniem jednego głównego oraz aż siedmiu pobocznych celów. Każdy z nich pozwala zdobywać XP. Poradnik zawiera też informacje o początku misji i rekomendowanym wyposażeniu bohatera.

Cele główne:

  1. zniszcz działo na torach

Cele poboczne:

  1. znajdź Amerykańskiego pilota (1000 XP);
  2. znajdź rozbity samolot (1000 XP);
  3. znajdź skład amunicji i zniszcz go (1000 XP);
  4. wysadź magazyn (1000 XP);
  5. znajdź i zniszcz dodatkowy skład amunicji (1000 XP);
  6. zniszcz pojazd opancerzony Sd. KFZ 222 (1000 XP);
  7. oczyść dwa punkty kontrolne (1000 XP).
Twoim jedynym celem jest wysadzenie mostu - reszta zadań jest w 100% opcjonalna - Informacje o zadaniu w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Twoim jedynym celem jest wysadzenie mostu - reszta zadań jest w 100% opcjonalna

Po rozmowie z trzema osobami i rozmowie przez radio wyruszysz na misję. Tym razem znajdujesz się w ciasnym lesie. Większość przeciwników rozrzucona jest małymi grupkami, co daje ci możliwość szybkich eliminacji bez alarmowania dużej ilości przeciwników. Co pewien czas słyszalne będą wystrzały z działa na torach, które jest twoim celem - pozwoli ono nieco zagłuszyć twoje działania.

Misja ta oferuje wiele zadań opcjonalnych - nie musisz wykonywać żadnego z nich. Twoim celem jest jedynie wysadzić most, po czym zadanie dobiega końca. Upewnij się więc, że zrobisz wszystko w obszarze działań co planujesz, przed wykonaniem tego kroku. W tej misji warto wyposażyć się w pistolet Walrod lub inną wytłumioną broń krótkiego zasięgu.