Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeszukanie cmentarza we Wsi Bitanti | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się gdzie znajduje się cmentarz do przeszukania w ramach zaliczania drugiej misji gry - Wieś Bitanti. Nasz poradnik podaje lokalizację cmentarza oraz informuje o tym jak znaleźć na cmentarzu ważny dokument.

Możesz wysadzić mur, by stworzyć alternatywne wejście do grobowca - Przeszukanie cmentarza we Wsi Bitanti | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Możesz wysadzić mur, by stworzyć alternatywne wejście do grobowca

To zadanie poboczne warto wykonać po odwiedzeniu kwatery głównej partyzantów.

Cmentarz jak można się domyśleć znajduje się przy kościele (M2,8). Najłatwiej dostać się do niego po wyjściu na wysokość II piętra w budynkach przy porcie i przeskakiwać balkonami przed siebie (M2,10) - na tej drodze nie ma żadnych przeciwników.

Klucz do mauzoleum znajduje się przy wyjściu z kościoła - Przeszukanie cmentarza we Wsi Bitanti | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Klucz do mauzoleum znajduje się przy wyjściu z kościoła

Dokument, którego szukasz znajduje się w mauzoleum. Możesz otworzyć je kluczem (poniżej punktu (M2,7)), który znajdziesz wewnątrz kościoła, na stole obok głównego wejścia od strony placu.

Alternatywnie możesz wysadzić boczną ściankę do mauzoleum używając dowolnych ładunków wybuchowych (nawet granatu) lub jeśli odwiedziłeś kwaterę partyzantów - przylepnych ładunków.