Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wysadź most z działem na torach w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak doprowadzić do zniszczenia mostu z działem w ramach zaliczania trzeciej misji gry - Wiadukt Regilino. To finałowa część tej misji i zarazem jej jedyny obowiązkowy cel. Nasz poradnik prezentuje wszystkie najważniejsze kroki.

Ładunek, który użyty zostanie do zniszczenia mostu, podwieszany jest w jego dolnej części, na rusztowaniu. Do mostu prowadzą trzy drogi:

  1. Od północno-wschodniej bazy,
  2. Od miejsca katastrofy samolotu (tunel) (M3,11),
  3. Ze środka mapy na wschód (dwie drogi), obok mostu (M3,13).

Droga tunelem jest w zasadzie najtrudniejsza - napotkasz na swej drodze najwięcej przeciwników oraz natkniesz się na wóz opancerzony (M3,4), który nadjedzie przed most od południa.

Idąc od bazy wystarczy zeskoczyć rusztowaniem - przeciwnicy przechadzają się na niższych poziomach - Wysadź most z działem na torach w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Idąc od bazy wystarczy zeskoczyć rusztowaniem - przeciwnicy przechadzają się na niższych poziomach

Przejście od bazy jest w pewien sposób najbezpieczniejsze - jeśli udało ci się w miarę zrobić "porządek" w owym składzie, to na moście znajdziesz tylko trzech przeciwników od północy, których łatwo stamtąd wywabić. Dodatkowo od południa bazy, tuż przy skarpie ciągnie się długi pas zieleni, którym możesz przeczołgać się aż pod most.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie