Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walki na wzgórzu i drugie działo w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak pozbyć się wrogów ze wzgórza i jak dotrzeć do drugiego działa w ramach zaliczania piątej misji gry - Klasztor Abrunza. W poradniku uwzględniliśmy różnice w zależności od tego czy bohater został wykryty czy też nie.

Do fortu najbezpieczniej dostać się od zachodniej strony - Walki na wzgórzu i drugie działo w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Do fortu najbezpieczniej dostać się od zachodniej strony

Nim dostaniesz się do klasztoru, musisz oczyścić ruiny fortecy z licznych oddziałów. Najlepiej dostać się tam przechodząc slalomem koło wiejskiego domku (M5,9) i na zalesione wzgórze w centralnej części mapy. Uważaj na stacjonującego tam snajpera!

Przejdź na północny kraniec wzgórza, dostań się w pobliże ruin - Walki na wzgórzu i drugie działo w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Przejdź na północny kraniec wzgórza, dostań się w pobliże ruin. Wygodną opcją pozbycia się wszystkich w optymalnym tempie i dość bezpiecznie, będzie wejście od południowej ściany (M5,10) - zaminuj przejścia i narób trochę hałasu.

Teraz wejdź na mur (w lewym przejściu jest drabina) i wyeliminuj stacjonujących tam strażników. Resztę oponentów, których musisz wyeliminować ostrzeliwuj z góry wykorzystując również otoczenie. Nie martw się specjalnie o wszczynanie alarmów, nie zaalarmujesz jednostek w pobliżu klasztoru.

Jeśli narobiłeś sporo hałasu, możesz także dostać się do działa z zewnątrz, by pozbyć się strażników z zaskoczenia - Walki na wzgórzu i drugie działo w lokacji Klasztor Abrunza | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Jeśli narobiłeś sporo hałasu, możesz także dostać się do działa z zewnątrz, by pozbyć się strażników z zaskoczenia

Gdy będzie już po wszystkim, zeskocz w pobliże drugiego działa (M5,11) i wysadź go ładunkiem wybuchowym w torbie. Zaoszczędzisz inne pułapki i trotyl.