Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozbądź się czołgów w lokacji Stocznia Lorino | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak pozbyć się wrogich czołgów w ramach zaliczania czwartej misji gry - Stocznia Lorino. Nasz poradnik informuje o różnych sposobach zaliczenia celu misji - zakładających użycie min lub Panzerfausta.

Jeden z czołgów wyjedzie niedaleko ciebie, z tunelu - Pozbądź się czołgów w lokacji Stocznia Lorino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Jeden z czołgów wyjedzie niedaleko ciebie, z tunelu

Opcjonalnym zadaniem jest pozbycie się dwóch czołgów, które pojawią się w dokach i będą jeździć po jego obszarze, gdy aktywujesz alarm. Jeśli do momentu przedostania się w pobliże tunelu w południowo-wschodnim krańcu mapy (M4,3) nie wywołałeś alarmu, możesz tam postawić na przejściu dwie miny talerzowe (czasem może wystarczyć jedna), ewentualnie wspomóż je kładąc obok inny ładunek który odpali się od miny. To z tego tunelu przyjedzie pierwszy czołg po wszczęciu alarmu (oraz przybiegnie kilku żołnierzy kilka metrów za czołgiem.

Druga skuteczna opcja zniszczenia czołgów do ponowne użycie Panzerfausta. Jeśli dobrze wycelujesz, masz szansę zniszczyć go jednym/dwoma strzałami. Nie próbuj jednak podchodzić do czołgu - w przeciwieństwie do pojazdów opancerzonych z którymi mierzyłeś się wcześniej, czołgi mają dużo lepszą widoczność, strzelają także pociskami eksplodującymi i mogą cię dostrzec, nawet gdy podbiegasz od tyłu.

Pozycja z balkonu magazynu, skąd łatwo zniszczysz drugi czołg - Pozbądź się czołgów w lokacji Stocznia Lorino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Pozycja z balkonu magazynu, skąd łatwo zniszczysz drugi czołg

Drugi czołg warto wykończyć z balkonu magazynu przed składem broni (M4,2). Ów balkon znajduje się na pierwszym piętrze i widać z niego duży fragment drogi, po której jeździ drugi czołg. Spokojnie jest to dystans, w którym Panzerfaust dosięgnie celu.