Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czyszczenie punktów kontrolnych | Wiadukt Regilino Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się gdzie znaleźć i jak zabezpieczyć 2 posterunki w ramach zaliczania trzeciej misji gry - Wiadukt Regilino. Poradnik ostrzega dodatkowo o zagrożeniach, które można napotkać po dotarciu do każdego z posterunków.

Pierwszy posterunek

To zadanie wykonasz bardzo szybko kierując się do dwóch punktów: na zachodzie i na północy. Poza obszarami z domkami lub instalacjami militarnymi nie masz obaw na natknięcie się na przypadkowych oponentów.

Przeciwnika możesz trafić przez okno - uważaj tylko, by nikt nie usłyszał - Czyszczenie punktów kontrolnych | Wiadukt Regilino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Przeciwnika możesz trafić przez okno - uważaj tylko, by nikt nie usłyszał

Kieruj się na północ, do punktu (M3,2). Jednego żołnierza możesz załatwić przez okno na piętrze, drugi powinien chodzić na parterze. Pozostałych dwóch ściągnij choćby z pomocą kamieni i przyciągania ich uwagi. Świetnie się tu zda stary poczciwy pistolet z tłumikiem Walrod.

Do oczyszczenia punktu kontrolnego lepiej już użyć snajperki lub karabinu maszynowego - Czyszczenie punktów kontrolnych | Wiadukt Regilino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Do oczyszczenia punktu kontrolnego lepiej już użyć snajperki lub karabinu maszynowego. Nie podchodź zbyt blisko, gdyż jednostki Jager, których znajdziesz tu dwóch, są dużo bardziej wyczulone na twoje działania - lepiej słyszą, lepiej widzą, szybciej reagują. Najlepiej staraj się wyczekać na odpowiedni moment i wysadź czerwone skrzynki na stercie oraz butlę z gazem koło szlabanu. Niedobitków załatw szybko.

Koło budki kontroli znajdziesz karabin G43 (M3,6). Jest to powtarzalna broń krótkiego zasięgu z dużą szybkością ataku, w tej misji za bardzo się nie sprawdzi.

Drugi posterunek

Dwóch strażników na molo - jednego pozbądź się bronią, drugiego w walce wręcz - Czyszczenie punktów kontrolnych | Wiadukt Regilino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Dwóch strażników na molo - jednego pozbądź się bronią, drugiego w walce wręcz

Kieruj się do drugiego posterunku (M3,3) wybrzeżem - tylko przy małym molo znajdziesz dwóch żołnierzy, bezpiecznie ściągniesz ich na daleki dystans lub z bliska: strzel w pomarańczowy generator, podejdź do drugiego przeciwnika, pierwszego załatw z pistoletu a drugiego ciosem z noża. Na skrzynce leży pistolet M1911 (M3,7), który spotkasz jeszcze nie raz - niestety nie posiada tłumika.

Wieżyczka - dopóki siedzący wewnątrz facet cię nie zauważy, będzie się ona obracać w losowym kierunku co kilka sekund - Czyszczenie punktów kontrolnych | Wiadukt Regilino - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Wieżyczka - dopóki siedzący wewnątrz facet cię nie zauważy, będzie się ona obracać w losowym kierunku co kilka sekund

Idź dalej wybrzeżem aż do samej siatki przy punkcie kontrolnym. Przed tobą znajduje się wieżyczka (M3,8), które co kilka sekund się obraca. Gdy obróci się w twoją stronę zauważ po jego prawej stronie mały otwór - możesz przez niego zabić człowieka stacjonującego w środku (możesz równie dobrze wysadzić całe działo, lecz przyciągniesz tym uwagę pozostałych).

Czterech oponentów możesz wyeliminować w tradycyjny sposób z użyciem kamieni i pistoletu: pozwól jednemu podejść do siebie gdy ty siedzisz w krzakach, rzuć kamień przed siebie, kiedy obaj się odwrócą zabij tego stojącego dalej pistoletem, a tego przy tobie z noża. Z drugą parą zrób podobnie.