Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

V zbiornik, III i IV rakieta w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 Sniper Elite 4 poradnik

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak uszkodzić piąty zbiornik oraz jak zniszczyć trzecią i czwartą rakietę w ramach zaliczania finałowej ósmej misji gry - Allagryjska Forteca. Są to ostatnie czynności, po zajęciu się którymi będziesz mógł ukończyć w 100% główną kampanię.

Korytarz prowadzi na zewnątrz, a na jego końcu co jakiś czas wychyla się snajper - V zbiornik, III i IV rakieta w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Korytarz prowadzi na zewnątrz, a na jego końcu co jakiś czas wychyla się snajper

Ponownie wróć do hali na wschodzie. Na piętrze, w północno zachodnim rogu hali znajduje się korytarz z wyjściem na zewnątrz (M8,12). Uważaj, gdyż na końcu mostku na dworze jest snajper (M8,13). Załatw go, gdy się wychyli i szybko podbiegnij obok niego.

Warto uszkodzić pomarańczową maszynę, zagłuszy twoje strzały. Może także zwabić kilku przeciwników - schowaj się za murkiem schodów i po cichy zabijaj ich automatycznie chowając ciała za murkiem lub ustaw pułapkę na schodach. Uważaj jednak, gdyż na kolejnym mostku poniżej (północ) jest drugi snajper - zdejmiesz go z pistoletu.

Wysadź pozostałe rakiety - na tym placu są trzy, każda w innym miejscu - V zbiornik, III i IV rakieta w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Wysadź pozostałe rakiety - na tym placu są trzy, każda w innym miejscu

Z tego miejsca zniszcz także pozostałe trzy rakiety (M8,11) na placu strzelając do nich. Na koniec musisz także użyć przełącznika na filarze (M8,15), by wysadzić centralny zbiornik. Teraz udaj się na piętro oszklonego pomieszczenia bunkra, skąd skomunikujesz się z centralą przez radio (M8,16).

Uwaga - przed skorzystaniem z radia warto uleczyć się, przeładować bronie i ustawić amunicję standardową.

Samolot możesz zestrzelić na lotnisku lub w powietrzu - V zbiornik, III i IV rakieta w lokacji Allagryjska Forteca | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Samolot możesz zestrzelić na lotnisku lub w powietrzu

Teraz czeka cię ostatni etap gry - zniszczenie wrogiego samolotu. Możesz to zrobić, gdy jeszcze kołuje na lotnisku lub później, gdy leci. Zestrzeliwując go z karabinu samopowtarzalnego możesz odblokować sekretne trofeum Linia największego oporu. Wystarczą po dwa celne strzały ze Springfielda w silniki, by rozbić samolot.