Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znajdź skład oraz wóz z amunicją w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 Gdzie jest wóz z amunicją w misji Wiadukt Regilino w Sniper Elite 4?

Z tej strony opisu przejścia do Sniper Elite 4 dowiesz się jak dotrzeć do składu i do pojazdu z amunicją w ramach zaliczania trzeciej misji gry - Wiadukt Regilino. Nasz poradnik prezentuje dwa rozwiązania - bardziej oczywiste oraz alternatywne.

Snajper na wieżyczce - nie patrzy cały czas na drogę - Znajdź skład oraz wóz z amunicją w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Snajper na wieżyczce - nie patrzy cały czas na drogę

Oba cele znajdują się w północno-wschodniej części mapy (M3,7), (M3,8). Obszaru bazy przede wszystkim strzeże snajper (M3,5) na wieży. Postaraj się zbliżyć na równy dystans (np. 100m), by zapewnić sobie celny strzał z krzaków (do bazy przejdziesz niezauważenie przez dziury w siatce).

Ciężarówka z amunicją wewnątrz bazy - Znajdź skład oraz wóz z amunicją w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Ciężarówka z amunicją wewnątrz bazy

Teraz możesz przebiec w pobliże ciężarówki wypełnionej amunicją schowanej pod dachem. Jeden strzał z pistoletu wystarczy, by zrobić efektowny wybuch i zaliczyć pierwszy cel zadania.

W bunkrze znajduje się duży skład amunicji - nie musisz uciekać na dużą odległość, tylko wyjdź z pomieszczenia - Znajdź skład oraz wóz z amunicją w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
W bunkrze znajduje się duży skład amunicji - nie musisz uciekać na dużą odległość, tylko wyjdź z pomieszczenia

Poczekaj chwilę, aż atmosfera w bazie nieco ostygnie. Potem zakradnij się do bunkra, w którym znajduje się drugi skład amunicji. Będziesz tam musiał ustawić ładunek w plecaku z zapalnikiem czasowym, więc bądź pewny, że wiesz, którędy uciekniesz (najbezpieczniej w okolice wysadzonej wcześniej ciężarówki - jest tam dużo skrzynek, między którymi możesz się schować).

Alternatywne rozwiązanie

Wóz z amunicją nie znajduje się w bazie od samego początku. Możesz zniszczyć go wcześniej - już od początku gry jest widoczny na mapie (a w zasadzie poza nią - znacznik na południu). Wóz jedzie drogą z południowego tunelu (M3,6) koło tartaku, koło kościoła i prosto do bazy (M3,7). Jednak żeby go zestrzelić nim dojedzie do celu musisz działać szybko i jest to wtedy twój priorytet, masz około 3 minuty. Zniszczenie ciężarówki nim dotrze do celu pozwoli ci zaliczyć wyzwanie Przechwyt! (Interceptor!)

Ciężarówka wyjeżdżająca z tunelu - Znajdź skład oraz wóz z amunicją w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Ciężarówka wyjeżdżająca z tunelu

Jedna z opcji to właśnie zakradnięcie się koło tartaku południową stroną. Nie jest to jednak zbyt łatwe, gdyż placówka jest dość silnie chroniona. Musiałbyś spróbować przemknąć między krzewami i przeszkodami niezauważenie wspomagając się kamieniami.

Druga opcja to przejście przez pole minowe (M3,1) drogą prowadzącą na środek mapy - Znajdź skład oraz wóz z amunicją w lokacji Wiadukt Regilino | Sniper Elite 4 - Sniper Elite 4 - poradnik do gry

Druga opcja to przejście przez pole minowe (M3,1) drogą prowadzącą na środek mapy. Za ścieżką od razu wejdź do wody - idąc tym kanałem do miejsca, aż dostrzeżesz most na tej rzece wystarczy, by zaczekać ze snajperką w ręce (M3,14). Wystarczy jeden strzał (nawet z amunicji wytłumionej) w bak samochodu lub w ładunek, by pozbyć się celu.