Trzeba ostro. Tak chociaż robicie błędy raz na dwa dni, inaczej byłyby codziennie.
Quarry kosztowało 300 i było na 5 godzin.
Juz wolałbym żyć w zgodzie sam ze sobą i trafić z tekstem do 10 osób niż napisać flopa dla mas, którego nikt całego nie przeczyta.

Sobota wieczór, w ten hit gra lekko ponad 2000 osób.
Po raz kolejny, zajmijcie się rzetelnym dziennikarstwem, a nie pisaniem głupot.
A IGN to ściek.
Ale ja żartowałem. Trudne to są dark soulsy, a nie diablo 4.
To trzeba farmić. Nie będzie tak, że za pierwszym razem wylecą ci przedmioty, które szukasz. Serio wejdź na tą stronkę i zbuduj coś sobie, z buta wejdziesz na U2 i będziesz kosić wszystko.
Hasło jeszcze podaj :/
A serio to mobalytics.gg, szukasz buildu na early end game, budujesz, dwa dni potem grasz na U6. I grasz dalej albo zmieniasz builda na swojego i kombinujesz. Nie ma sensu się męczyć. Ja jutro pewnie wejdę już na U9. Trzeba tylko podreperować dps.

Zostaw te generatory ai w spokoju.
Fajna sprawa, bo okazuje się, że można kłamać i szerzyć dezinformację bez żadnych konsekwencji. Gratulacje dla moderatora-betona.
Śmianie się z czyjegoś gustu tylko pokazuje, że jesteś malutkim hejterem z kompleksami.
Ustalmy, że opinia po 90 minutach jest niemiarodajna. Dziękuję, można się rozejść.
Nie. Chodziło tylko, żeby się dowalić dla samego dowalenia i każdy o tym wie.
Szok i niedowierzanie. Ludzie mają uprzedzenia do rzeczy X i lubią rzeczy Y. No kto by pomyślał.
To wasz problem. Autor nadal pewnie gra i czerpie przyjemność, a wy się bulwersujecie tym :D
Nie za takie pieniądze. W kluczykowniach jest za 5 zł, taka cena jest adekwatna.