POMOC w Diablo 4 Lord of Hatred chciałbym by ktoś mi pomógł zdobyć lepsze przedmioty lub wyższy poziom

Forum Gry RPG
Odpowiedz
08.05.2026 22:09
JakubOrion
😉
1
odpowiedz
JakubOrion
48
Pretorianin

POMOC w Diablo 4 Lord of Hatred chciałbym by ktoś mi pomógł zdobyć lepsze przedmioty lub wyższy poziom

POMOC w Diablo 4 Lord of Hatred chciałbym by ktoś mi pomógł zdobyć lepsze przedmioty lub wyższy poziom

moja postać paladyna jest na poziomie udręka 2 nazywa się JUAKUBORION a moje konto ihsahn#21514

chciałbym jęśli gracie w Diablo udostepnić konto by se pograli i nawbijali postaci poziomu :) lub spotkac i wymienić przedmioty np W Kiowosadzie :)

post wyedytowany przez JakubOrion 2026-05-08 22:10:28
08.05.2026 22:48
1.1
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

Hasło jeszcze podaj :/

A serio to mobalytics.gg, szukasz buildu na early end game, budujesz, dwa dni potem grasz na U6. I grasz dalej albo zmieniasz builda na swojego i kombinujesz. Nie ma sensu się męczyć. Ja jutro pewnie wejdę już na U9. Trzeba tylko podreperować dps.

post wyedytowany przez tur8omru 2026-05-08 22:49:47
09.05.2026 13:45
JakubOrion
2
odpowiedz
1 odpowiedź
JakubOrion
48
Pretorianin

tur8omru Mogę ci podać hasło :) daj mi mail to ci wyśle bo i tak nie dam rady ;( za trudne dla mnie pokonałem bosa w leżu kilka razy (lord zir, Varshan) i nic ciekawego mi nie wyleciało na udręce 1 na 2 nie próbuje bo za trudne :(

09.05.2026 18:02
2.1
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

Ale ja żartowałem. Trudne to są dark soulsy, a nie diablo 4.

To trzeba farmić. Nie będzie tak, że za pierwszym razem wylecą ci przedmioty, które szukasz. Serio wejdź na tą stronkę i zbuduj coś sobie, z buta wejdziesz na U2 i będziesz kosić wszystko.

09.05.2026 14:05
3
odpowiedz
trumpf
17
Generał

nie bądź głupi, nie dawaj hasła nikomu z netu.

wejdź na https://maxroll.gg/d4/tierlists/endgame-tier-list
i sprawdź buildy

czym grasz? aktualnie barb i sorcerer są najbardziej op co nie znaczy że przy dobrym buildzie nie będziesz zamiatał moby z palcem w nosie inna klasa.

aktualnie gram warlockiem którego główną broń nie jest nawet unikalna.

post wyedytowany przez trumpf 2026-05-09 14:06:00
09.05.2026 14:08
JakubOrion
4
odpowiedz
JakubOrion
48
Pretorianin
09.05.2026 14:10
JakubOrion
5
odpowiedz
JakubOrion
48
Pretorianin

tak mi odpisali

witam, build to są same przedmioty + kamienie + runy i ewentualnie brakujące aspekty, cenna jednego zestawu to 499 zł. jeżeli chodzi o wbicie max przedmiotów poziomów itp itd to są zupełnie inne usługi. jeżeli chodzi o zestaw przedmiotów to przekazujemy Panu w grze. a jeżeli chodzi o wbicie lvl zrobienie full lvl na przedmiotach itp itd to robimy na Pana koncie ps/pc

10.05.2026 00:09
Bezi2598
😂
6
odpowiedz
1 odpowiedź
Bezi2598
166
Legend

Nie no to musi byc trolling :D

Co ty w tej grze widzisz takiego trudnego, ze nie mozesz sie przebic przez torment 1??? Jezus maria, ja myslalem ze ten mityczny casualowy gracz jest troche demonizowany, ale jak patrze na ten watek to zaczynam rozumiec czemu dzisiaj sie robi gry dla debili.

Polecam Diablo Immortal, tam masz zwykle P2W, nie bedziesz musial nikomu zadnych hasel udostepniac.

12.05.2026 10:00
JakubOrion
😂
6.1
odpowiedz
JakubOrion
48
Pretorianin

jak co to jestem na torment 4 a byłem na 2 nie o to chodzi że casual - choć niedzielny gracz tak :) mało gram tylko fabuła mnie głownie interesuje :) nie gram tak wiele w end-game choć pokonałem nie raz bossów na udręce 2 i nie wypadły mi żadne super przedmioty a jak widzę jak grają gracze na YouTube np z USA to mają super itemy a mi zawsze gówniane przedmioty wypadają.
Możliwe że gram niewiele nie nabijam setki godzin w grze, stad mizerne efekty :)

post wyedytowany przez JakubOrion 2026-05-12 10:15:21
11.05.2026 14:46
7
1
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

Pewnie kupił i jakiś random z neta mu konto ukradł.

12.05.2026 10:13
Narmo
8
odpowiedz
3 odpowiedzi
Narmo
44
nikt

ElonMusk tfu JakubOrion - co to za przyjemność? Graj. Dostaniesz potem taka wymaksowaną postać i nie będziesz w stanie jej poprawnie "użyć" bo nie ćwiczyłeś po drodze, nie będziesz wiedział, jak działają konkretne umiejętności, jaka jest między nimi synergia, timingi itp.

12.05.2026 10:23
JakubOrion
😁
8.1
odpowiedz
JakubOrion
48
Pretorianin

mam postac na 237 poziomie mistrzostwa mam unikaty i mistyki przedmioty. Gram niewiele, głownie w Niedziele :) ;) ;) a tak serio to chyba jacyś maniacy grają po 100 godzin w te grę :) ja nie jestem żadnym super-diablo-gamerem :) ;) ;)

12.05.2026 11:25
8.2
1
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
2
Pretorianin

Ciekawe, bo ja grając 6 godzin dziennie od momentu wydania dodatku mam 223 paragon, a Ty grając tylko w niedziele masz 237.

Coś tu nie gra.... :D

12.05.2026 11:41
JakubOrion
8.3
odpowiedz
JakubOrion
48
Pretorianin

nazgul-r4jdowi3c Ja gram od wydania diablo 4 w 2023 a nie dodatku mam dwa dodatki :)

Forum Forum Gry RPG
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl