Komentarze do wiadomości: Największy konkurent Diablo szykuje się do ostatecznego uderzenia. Twórcy PoE 2 ujawnili zawartość aktualizacji 0.5.0 i okno premiery 1.0

Forum Gry RPG
Dodaj komentarz
08.05.2026 09:44
Amq_
1
10
odpowiedz
Amq_
30
Konsul

Klasycznie jeden patch w poe2 wprowadza więcej niż d4 miało przez 30 sezonów. O konkurencji tutaj nie ma mowy, między tymi grami jest ogromna przepaść.

08.05.2026 11:00
1.1
odpowiedz
Gosen
179
Generał

Amq_ PoE to koncert jazzowy, a Diablo to średni popowy hit na jednej nutce.

08.05.2026 11:31
1.3
odpowiedz
DungeonHunter
1
Junior

Amq_ Tak, nowe bronie, klasy, akty... A nie czekaj, poprawili to co jest i dorzucili kilka run i już?!

08.05.2026 13:59
1.4
odpowiedz
metrack
3
Junior

Amq_ Mam takiego cucka znajomego który szczyci się ze nie dał na POE 2 hajsu na EA bo kto by płacił za gre która bedzie za darmo. Typ pewnie zarabia 15-20k a szkoda mu 100zł na gierke która w ramach jednego patcha daje wiecej rozgrywki niż niejedna AAA za 300zł.

Najlepsze ze typ gra też w POE 1 i nie wiem jak on tam funkcjonuje

08.05.2026 11:33
Bezi2598
2
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Bezi2598
166
Legend

Pozamiatane

Content dodatku Lord of Hatred do Diablo 4 wygląda mega biednie w porównaniu.

08.05.2026 16:45
2.1
odpowiedz
tybet2
167
Generał

Bezi2598 A teraz porównaj cenę :x

08.05.2026 11:56
Marder
3
odpowiedz
8 odpowiedzi
Marder
275
Senator

Gra jest przepotężna. Żeby tak jeszcze dodali na premierę polski język... Jak widzę że ruskim jakoś mogli zrobić gdzie jest dodatkowy przecież problem z czcionką to mi się nóż w kieszeni otwiera.

08.05.2026 12:05
Nirgar
3.1
1
odpowiedz
Nirgar
66
Pretorianin

Marder Dodadzą polski, mówili o tym, na premierę, a ta jest spodziewana pod koniec listopada tego roku.

08.05.2026 12:10
3.2
1
odpowiedz
titosos
2
Junior

Nirgar w którym miejscu mówili o wersji PL??

08.05.2026 13:03
Marder
3.3
odpowiedz
Marder
275
Senator

Nirgar bardzo bym się cieszył ale oni już to obiecują od 10 lat dlatego im nie wierzę. Wiadomo że można sobie poradzić i bez tego niemniej jeśli mogli zrobić już chyba w 8 językach to czy tak trudno jeszcze dodać 9-ty?

08.05.2026 13:06
3.4
1
odpowiedz
tonyym428538
2
Junior

Marder rosyjskim posluguje sie duzo wiecej ludzi wiec warto. Rosjanie bialorusini ukraincy samych rosjan jest 120mln takze troche slabo sie porownywac

08.05.2026 14:01
3.5
odpowiedz
metrack
3
Junior

Marder  Wylane na polski jezyk w takiej grze gdzie 99% info,poradników i wszystkiego jest i tak po angielsku. Co do premiery ten termin spodziewanej premiery to somie mozna wsadzić Nirgar . 1.0 Gra wyjdzie najwcześniej w grudniu na świeta

08.05.2026 16:41
3.6
odpowiedz
Sanctus_Zelorum
3
Legionista

tonyym428538 przytaczasz niewygodne fakty :P

08.05.2026 17:10
Marder
3.7
odpowiedz
Marder
275
Senator

tonyym428538 ale to nie jest żaden argument bo gra i tak jest darmowa. Poza tym ilu jest Niemców? Tylko 2x więcej od nas a Francuzów 1,5x i co tam się opłacało?

post wyedytowany przez Marder 2026-05-08 17:11:23
08.05.2026 21:02
Nirgar
3.8
odpowiedz
Nirgar
66
Pretorianin

titosos nie na tym streamie, wcześniej

08.05.2026 13:10
4
1
odpowiedz
1 odpowiedź
trumpf
17
Generał

to jest pewnie koniec Diabolo, nadszedl killer.

08.05.2026 21:35
4.1
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

W blizzardzie już obliczyli straty. Wyniosły $2.50.

08.05.2026 14:16
Silas1415
5
odpowiedz
1 odpowiedź
Silas1415
31
Konsul

No i bardzo fajnie, trochę szkoda, że nie dali tego Duelisty/Gladiatora i upragnionych przez wielu mieczy, ale i tak to jest mnóstwo kontentu i zmian, o które masa ludzi prosiła. Cieszy mnie nowe ascendency dla Monka, bo bardzo lubię, a i jeszcze Druida niezbyt sprawdzałem :)

08.05.2026 14:23
5.1
odpowiedz
metrack
3
Junior

Też się ciesze ale jednak boli że POE2 z trudnej gry staje się mainstream casual bo po prostu firma ma wiecej hajsu z tego. POE1 po latach patchy miliona dodatkowych mechanik ktora kazda dodawala jakąś forme ułatwien i różnorodności POE2 był znowu brutalna grą w 0.1 czy 0.2. Teraz po premierze na koniec tego roku POE2 1.0 nie widze sensu istnieja POE1 bo te gry staja się po prostu zbyt podobne zoom zoom

08.05.2026 16:24
Szlugi12
6
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Jak wyjdzie w 1.0 to się zagra, ale i tak co się pograło to się pograło, nie ma już tego efektu wow, no ale zobaczymy.

08.05.2026 19:23
7
odpowiedz
Sebcza_k
44
Konsul

Nie dzięki za to drewno- do diablo nie ma podjazdu dla mnie i kropka.

Forum Forum Gry RPG
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl