Komentarze do gry: LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight

Forum Gry Zręcznościowe
Dodaj komentarz
19.08.2025 23:45
👍
1
odpowiedz
kicien
1
Junior

Moim skromnym zdaniem gra może być całkiem ciekawa, na pewno nie tak dobra jak te w 2012 bo pewnie złagodzą żeby była bardziej dla dzieci (bo jednak muszą na tym zarobić ).Mam nadzieję że nie będzie super droga aleee wierzmy w to że będzie dobra dla tych starszych fanów.

22.08.2025 14:28
GraczR
2
odpowiedz
GraczR
42
Centurion

Niech zrobią Lego Ben 10 i będzie git.
Czwarta część Mrocznego Rycerza i bez Ligi.

22.01.2026 18:51
3
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Kolejna ofiara UE5. Przecież te wymagania to jakaś katastrofa. Skywalker Saga wygląda tak samo/podobnie i ma o wiele mniejsze wymagania. Masakra.

18.04.2026 13:29
3.1
odpowiedz
sabaru
37
Senator

Mnie bardziej martwi że już tej gry nie da się uruchomić na W10. A te wymagania to możliwe że nie tylko ze względu na ten silnik ale właśnie że już jest ograniczone do W11. A sam system ma spore wymagania.

post wyedytowany przez sabaru 2026-04-18 13:30:32
18.04.2026 19:20
ODIN85
3.2
odpowiedz
ODIN85
53
Senator

Na pewno się da uruchomić.

03.05.2026 15:26
3.3
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

sabaru Da się uruchomić bez problemu na Win 10 ;-)

03.05.2026 15:30
😂
4
odpowiedz
1 odpowiedź
LokalnyRzezimieszek
18
Generał
Image

Pojawiły się PEŁNE wymagania sprzętowe.
Do gry w 1080p i 30 fps zalecane są FRAME GEN oraz upscaling ustawiony na "Zbalansowany".
Więc w rzeczywistości gra działa w ~1114x626

03.05.2026 16:21
4.1
1
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

W rzeczywistości to się sprawdzi, a teraz idź płakać gdzie indziej.

05.05.2026 14:21
DexteR_66
5
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

W maju Batman, w czerwcu Gothic Remake i dopiero we wrześniu Dawnwalker. Fajne miesiące się zapowiadają.

09.05.2026 14:32
6
odpowiedz
1 odpowiedź
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Warner Bros właśnie dodało Denuvo DRM ;)

09.05.2026 14:37
6.1
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

Najwidoczniej wiedzieli o tym od początku i stąd te wymagania sprzętowe.
Nie zdziwię się jak wersja piracka będzie miał dużo niższe wymagania.

19.05.2026 14:31
Rumcykcyk
7
1
odpowiedz
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

To denuvo im pomogło bo premiera 22 maja, a 19 maja już na torrentach. Niezła ochrona :D hahaha

20.05.2026 11:42
8
odpowiedz
1 odpowiedź
LokalnyRzezimieszek
18
Generał
Image

Wydajność na RTX 5090. Lokacja posiadłość Wayne'ów, podobno najbardziej wymagająca lokacja, niewiadomo dlaczego, inne lokacje działają lepiej, pomimo ~120 FPS w 1080pgra często schodziła do okolic 58 FPS.

Optymalizacja nie zwala z nóg mówimy o grze z prostymi teksturami z plastikowym shaderem który ma im nadać wygląd klocków.
Pod względem CPU nie wiem co tam gra liczy, chyba studiuje naszego PC, oraz ciągle sprawdza czy Denuvo nie zasnęło, bo fizyka, destrukcja jest na poziomie z gier na X360/PS3, Przeciwnicy nie mają żadnego SI, ruch na ulicy to jeżdżące w kółko te same samochody, Ci sami NPC chodzący w kółko bez żadnego życia i sensu.

20.05.2026 15:56
ODIN85
8.1
odpowiedz
ODIN85
53
Senator

LokalnyRzezimieszekLokalnyRzezimieszek Z Dlss i FG lata jak szalone. Dobry stan jak na premierę.

23.05.2026 01:47
9
1
odpowiedz
1 odpowiedź
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Najszybciej złamana gra z Denuvo, gościu to absolutny madman.

23.05.2026 09:01
Rumcykcyk
9.1
odpowiedz
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

LokalnyRzezimieszek Ładnie rozpracowali cały system drm. Tylko jestem w głębokim szoku, że po 1 dalej je wkładają do gier, a po 2 nie usuwają z obecnych.

05.06.2026 20:39
RoyalDaniel
10
odpowiedz
2 odpowiedzi
RoyalDaniel
9
Chorąży
6.0
PS5

Zachęcony Batmanem, którego uwielbiam zrobiłem pierwsze podejście do gry Lego. Niby wiedziałem, że to gra głównie dla dzieci, ale myślałem, że znajdę fun w prostej przygodówce na fajnej licencji.
Nie znalazłem.
Jestem w stanie sobie wyobrazić, że ta gra to jedna z najlepszych gier z serii Lego, ale ta seria nie jest dla mnie.

05.06.2026 21:04
ODIN85
10.1
odpowiedz
ODIN85
53
Senator

RoyalDaniel To słabym jesteś fanem jak Ci nie podeszło.

06.06.2026 14:40
RoyalDaniel
10.2
odpowiedz
RoyalDaniel
9
Chorąży

ODIN85 Wszystko to widziałem w oryginalnej serii gier Arkham oraz filmach o Batmanie. To, że nie porwało mnie odgrzanie tego i upchanie w krótkich sześciu rozdziałach chyba nie czyni mnie słabym fanem.

09.06.2026 20:33
JakisTamGosciu
11
odpowiedz
1 odpowiedź
JakisTamGosciu
2
Junior
5.0
PC

Niestety... miała być rewolucja, ale zdecydowanie jej nie ma. To w dalszym ciągu (nawet na najtrudniejszym poziomie) jest prościutka gra LEGO, w dodatku fabuła leci tak łeb na szyję żeby upchać jak najwięcej złoli Batmana, że to nawet ciężko nazwać historią, bo to jest bardziej wepchanie trochę tego, trochę tamtego, tak żeby zadowolić fanów ogromną ilością fanservice'u. Ja wiem, że to gra LEGO, ale naprawdę po hucznych zapowiedziach nowej jakości spodziewałem się czegoś znacznie lepszego.

09.06.2026 20:59
RoyalDaniel
11.1
odpowiedz
RoyalDaniel
9
Chorąży

JakisTamGosciu Dokładnie mam te same odczucia. Zero fabuły tylko przeskakiwanie w pośpiechu od wątku do wątku.

Forum Forum Gry Zręcznościowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl