Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2004, 10:08

autor: Speed

Żywot gry Earth & Beyond dobiegł końca

„Earth & Beyond Says Goodbye” – tymi słowami pożegnali się twórcy gry z niewielką garstką użytkowników, grających w omawiany tytuł. Epicka gra kosmiczna przeznaczona do rozgrywki w sieci Internet studia Westwood Studios, najprościej mówiąc nie sprawdziła się.

Earth & Beyond Says Goodbye ” – tymi słowami pożegnali się twórcy gry z niewielką garstką użytkowników, grających w omawiany tytuł. Epicka gra kosmiczna przeznaczona do rozgrywki w sieci Internet studia Westwood Studios, najprościej mówiąc nie sprawdziła się.

Żywot gry Earth & Beyond dobiegł końca - ilustracja #1

O beznadziejnej sytuacji Earth & Beyond pisaliśmy już w połowie kwietnia 2003 roku. W marcu tego roku potwierdzono te doniesienia raz jeszcze, oficjalnie zapowiadając zamknięcie serwerów we wrześniu. Wczoraj przedstawiciele koncernu Electronic Arts Inc. definitywnie ogłosili koniec E&B, tłumacząc, że całe dotychczasowe siły, wkładane w ten nieudany projekt zaangażują w coś nowego, z założenia znacznie lepszego.

Osoby chcące w godny sposób pożegnać się z rzeczoną produkcją, zapraszamy do przeczytania opisu gry w naszej Encyklopedii Gier.