Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Earth and Beyond (PC)

Earth and Beyond PC

Earth and Beyond to epicka gra kosmiczna przeznaczona do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet. Weź udział w wielkiej przygodzie, której akcja rozgrywa się podczas wojny pomiędzy mieszkańcami naszego Układu Słonecznego.

Symulacje | science fiction | MMO

PC Windows
Okładka Earth and Beyond (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

24września2002

Kolekcja gier
Obserwuj grę

22 września 2004 zamknięto oficjalne serwery gry i zakończono prace nad jej rozwojem.


Earth and Beyond to epicka gra kosmiczna przeznaczona do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet. Pozwala graczom na podróżowanie po rozległej galaktyce, pilotowanie swojego własnego pojazdu kosmicznego, handlowanie towarami, odkrywanie nowych zakątków wszechświata, czy też walkę w kosmosie, gdzie nikt nie usłyszy naszego krzyku. To gra w której gracze sami kreują swoją postać i jej przeznaczenie. Fabuła umieszcza nas w XXIII wieku, w kosmosie zamieszkałym przez trzy rasy ludzkie. Pierwsza z nich to Terranie, których kolebką jest Ziemia. Są oni rasą handlarzy i negocjatorów. Druga to Progeni – genetycznie zmodyfikowani potomkowie pierwszych kolonistów Marsa. Rasę tą cechuje szczególne zamiłowanie do wojaczki i wszystkiego, co jest z wojną związane. Trzecia rasa to Jenquai. Ich przodkami byli gwiezdni podróżnicy i dlatego Jenquai zamieszkują głównie na krańcach skolonizowanego przez ludzkość wszechświata.

Oprócz wyboru rasy, w Earth and Beyond czeka na gracza jeszcze wybór zawodu, jaki ma uprawiać jego postać. Do wyboru oddane zostały trzy zawody: Handlarz (Trader), Wojownik (Warrior) oraz Odkrywca (Explorer). Każdy z tych zawodów może pomóc w dalszej specjalizacji postaci lub zrównoważyć wybór rasy. Dla każdego połączenia rasy i zawodu istnieje statek. Statki handlarzy mają większe ładownie, w statkach wojowników nacisk został położony na wielkość arsenału, natomiast statki odkrywców posiadają lepsze sensory. Dodatkowo oprócz możliwości dokupywania różnych podzespołów, statek sam się automatycznie ulepsza, wraz z awansem postaci na wyższe stopnie doświadczenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Earth and Beyond

12+

Wymagania sprzętowe Earth and Beyond

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 450 MHz
  • 64 MB RAM
  • Akcelerator 3D
Earth and Beyond - przed premierą
Earth and Beyond - przed premierą

Przed premierą 6 lipca 2001, 17:01

Prędzej czy później każdy gracz będzie musiał wziąć udział w walce, czy to atakując innych czy też tylko broniąc swojej własności. Do dyspozycji gracza zostaje oddany cały arsenał broni, mający różnorodne zastosowanie. Jedne z broni służą do zdjęcia osłon statku przeciwnika, inne są lepsze do unieruchomienia go, inne zaś do zadania finałowego ciosu. Co więcej, istniejące w kosmosie mgławice mogą w znaczący sposób wpłynąć na efektywność oddziaływania broni.