Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2008, 10:16

autor: Virion

Zrób sobie grę z JoWooD

Jeden ze znanych wydawców i dystrybutorów gier, czyli firma JoWooD Productions ogłosiła na swojej stronie, iż poszukuje chętnych do współpracy. Niestety chodzi jednak o konkretnego partnera

Jeden ze znanych wydawców i dystrybutorów gier, czyli firma JoWooD Productions ogłosiła na swojej stronie, iż poszukuje chętnych do współpracy. Niestety chodzi jednak o konkretnego partnera.

Są nim niezależne studia developerskie, które chciałyby współpracować z austriackim wydawcą gier przy produkcji nowego action RPG, opartego na jednej z posiadanych przez JoWooD marek. W każdym razie nowa produkcja powinna być innowacyjnym projektem, który docelowo ma wyjść na trzy platformy Xbox 360, Playstation 3 i na PC. Poza tym wiadomo, że tytuł będzie korzystał z „własności intelektualnej”, która zasłynęła już z wyjątkowo dopracowanej grafiki oraz porywającej fabuły.

Aplikacje studia developerskie mogą kierować do JoWooD do 16 maja bieżącego roku. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.