Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2007, 10:39

autor: Metatron

Zapowiedziano grę Tetris Evolution

Firma THQ zapowiedziała wydanie na konsolę Xbox 360 gry Tetris Evolution. Będzie to kolejna wariacja na temat cieszącego się niezwykłą popularnością pomysłu rosyjskiego programisty. Twórcy tytułu widzą w nim kolejną odsłonę wydanej kilka lat temu na PC produkcji Tetris Worlds.

Firma THQ zapowiedziała wydanie na konsolę Xbox 360 gry Tetris Evolution. Będzie to kolejna wariacja na temat cieszącego się niezwykłą popularnością pomysłu rosyjskiego programisty. Twórcy tytułu widzą w nim następną odsłonę wydanej kilka lat temu na PC produkcji Tetris Worlds.

„Biorąc pod uwagę, że poprzednik gry, Tetris Worlds , sprzedał się w ponad dwóch milionach egzemplarzy, nie możemy się doczekać debiutu Tetris Evolution na X360, by pokazać, w jaki sposób gra ewoluowała” – powiedział Kelly Flock, wiceprezes THQ.

Gra poza standardowym trybem rozgrywki zawierać będzie jeszcze inne jego wariacje. W każdą z nich będzie można zagrać zarówno pojedynczo, jak i w kilka osób. Multiplayer pozwoli na jednoczesną zabawę maksymalnie czterem graczom jednocześnie niezależnie od tego, czy grać będą na jednej konsoli, czy też za pośrednictwem Xbox Live. Nie zabraknie również statystyk online, rozgrywek rankingowych i listy najlepszych graczy.

Nowa odsłona Tetrisa będzie odznaczać się dużymi możliwościami dopasowania rozgrywki wedle własnych preferencji. Zapewnią to liczne propozycje motywów graficznych, ikonek, skórek oraz rozbudowana ścieżka dźwiękowa.

Przewidywana data premiery Tetris Evolution nie została jeszcze podana.