Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2007, 12:46

autor: Vercetti

Zagraj za darmo w Defcona w ostatni weekend sierpnia!

Firmy Introversion Software oraz Ambrosia Software ogłosiły, że pod koniec przyszłego tygodnia zamierzają zaoferować graczom bezpłatny udział w grze strategicznej Defcon. Wszyscy, którzy zapragną sprawdzić w szczególności, jak sprawuje się w akcji sieciowy tryb produktu, będą mieli ku temu okazję już w piątek, 24 sierpnia.

Firmy Introversion Software oraz Ambrosia Software ogłosiły, że pod koniec przyszłego tygodnia zamierzają zaoferować graczom bezpłatny udział w grze strategicznej Defcon. Wszyscy ci, którzy zapragną sprawdzić, jak sprawuje się w akcji najciekawszy, sieciowy tryb produktu, będą mieli ku temu okazję już w piątek, 24 sierpnia.

Zagraj za darmo w Defcona w ostatni weekend sierpnia! - ilustracja #1

Darmowe, weekendowe granie rozpocznie się o godzinie 20:00. Wtedy to klienci, którzy ściągnęli blisko 60-megabajtowe demo tytułu, otrzymają nielimitowany dostęp do wszystkich opcji zaimplementowanych w grze i będą mogli wziąć pełny udział w wirtualnej batalii o dominację na naszej planecie. Ich zmagania potrwają aż do poniedziałkowego poranka. 27 sierpnia punktualnie o 8:00 promocja dobiegnie końca.

Po zakończeniu wydarzenia każdy, kto poczuł się zainteresowany treściami zawartymi w Defconie, w celu kontynuowania nuklearnej wojny będzie mógł wykupić klucz do pełnej wersji gry. Jego cena wyniesie 10 funtów, lecz dla odbiorców o skłonnościach kolekcjonerskich przewidziano także drugi wariant zakupu – droższą o 20% pudełkową edycję strategii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.