Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2008, 16:27

autor: aRusher

YouTube integralną częścią Spore

Maxis potwierdziło, że YouTube będzie stanowił część Spore, o czym udało się dowiedzieć serwisowi Eurogamer. Przedstawiciel studia powiedział: „YouTube będzie zintegrowany z grą - dzięki temu będziecie mogli nagrywać swoje stworzonko przykładowo kiedy tańczy i przesyłać nakręcone filmiki do portalu.”

Maxis potwierdziło, że YouTube będzie stanowił część Spore, o czym udało się dowiedzieć serwisowi Eurogamer. Przedstawiciel studia powiedział: „YouTube będzie zintegrowany z grą - dzięki temu będziecie mogli nagrywać swoje stworzonko przykładowo kiedy tańczy i przesyłać nakręcone filmiki do portalu.

YouTube integralną częścią Spore - ilustracja #1

To wyjaśnia pewne wątpliwości pozostawione przez Maxis w poprzednim tygodniu. Były wzmianki o tym, że będzie można nagrywać popisy naszych stworzonek i filmiki przykładowo wrzucać na YouTube, ale dopiero teraz jasno powiedziano o systemie umożliwiającym przesyłanie własnych dzieł bezpośrednio z gry. Niestety, bliższe szczegóły nie są jeszcze znane.

Spore to produkcja, w której kierujemy rozwojem cywilizacji, począwszy od najprostszych organizmów jednokomórkowych. Kolejne etapy ewolucyjne stawiają przed nami coraz bardziej skomplikowane zadania. Na starcie mamy tylko wchłaniać pożywienie, aby później rozpocząć rozmnażanie, zmianę kształtu, wznoszenie budowli, walkę z innymi gatunkami, ekspansję kosmiczną etc. Więcej o Spore dowiesz się z naszej Encyklopedii i z obszernej zapowiedzi tej gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Spore

Spore