Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2008, 10:36

autor: Dorota "vampire" Drużko

Xboxowy Don King Presents: Prizefighter osiągnął złoty status

Firma 2K Sports poinformowała wczoraj, że gra bokserska sygnowana nazwiskiem znanego promotora, Don King Presents: Prizefighter w wersji dla Xboxa 360, doczekała się złotego statusu i 10 czerwca trafi na sklepowe półki. Polskim dystrybutorem została firma Cenega.

Firma 2K Sports poinformowała wczoraj, że gra bokserska sygnowana nazwiskiem znanego promotora, Don King Presents: Prizefighter w wersji dla Xboxa 360, doczekała się złotego statusu i 10 czerwca trafi na sklepowe półki.

Przypomnijmy, że gra nie będzie jedynie zwykłą bijatyką, lecz stylizowanym na dokument symulatorem długiej drogi początkowo nieznanego boksera do tytułu mistrza świata. Tak więc, oprócz treningów i realistycznych walk o kolejne nagrody i będziemy musieli zadbać także o sprawy związane z życiem prywatnym naszego zawodnika. W Prizefighter pojawią się również takie gwiazdy boksu zawodowego jak między innymi Ken Norton, Larry Holmes, Joe Calzaghe, czy Andrzej Gołota. Całość natomiast wzbogacą komentarze samego Dona Kinga, któremu pomimo bujnej przeszłości trudno odmówić menedżerskiego talentu - w końcu był on promotorem także Mike'a Tysona.

Xboxowy Don King Presents: Prizefighter osiągnął złoty status - ilustracja #1

Zawodowy bokser trafi także na DS oraz Wii, niestety jednak w późniejszym terminie niż omawiana wersja. Polskim dystrybutorem gry została firma Cenega i według jej planu wydawniczego wersja dla X360 ukaże się w naszym kraju jeszcze w czerwcu, natomiast na konsolach Nintendo zadebiutuje dopiero we wrześniu.