Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 sierpnia 2006, 13:38

autor: BK

Xbox Live się rozrasta – czas na seriale!

Czyżby posiadacze konsoli Xbox 360 już wkrótce mogli pobierać za pośrednictwem Xbox Live pełne odcinki seriali? Wszystko na to wskazuje. Po tym, jak Microsoft udostępnił swoim użytkownikom dema gier, trailery filmów i teledyski, przyszedł czas na kolejny krok.

Czyżby posiadacze konsoli Xbox 360 już wkrótce mogli pobierać za pośrednictwem Xbox Live pełne odcinki seriali? Wszystko na to wskazuje. Po tym, jak Microsoft udostępnił swoim użytkownikom dema gier, trailery filmów i teledyski, przyszedł czas na kolejny krok. Jako pierwszy serial wybrano Battlestar Galactica.

Xbox Live się rozrasta – czas na seriale! - ilustracja #1

W marcu tego roku informowaliśmy Was o projekcie „Game with Fame”, który powstał dzięki współpracy Microsoftu i Epic Records. Gigant z Redmont postanowił nie ograniczać się już do udostępniania materiałów bezpośrednio związanych z grami, pozwalając użytkownikom Xbox Live na pobieranie teledysków wybranych wykonawców.

Nowa akcja Microsoftu związana jest natomiast z promocją trzeciego sezonu słynnego serialu science ficition, Battlestar Galactica, którego emisja rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych na początku października tego roku. W związku z tym, przygotowany został specjalny, godzinny odcinek, będący zarazem streszczeniem dwóch pierwszych sezonów. Już wkrótce będą go mogli pobrać użytkownicy Xbox Live. Niestety, nie znamy na razie informacji na temat konkretnej daty jego pojawienia się na wirtualnym bazarze zwanym Marketplace, wciąż czekamy też na wiadomości odnośnie ewentualnej ceny.

Battlestar Galactica to nowa wersja serialu, który powstał jeszcze w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jego tytuł to zarazem nazwa statku ocalałego z wielkiej wojny, która toczyła się pomiędzy ludźmi a Cylonami, zbuntowanymi cyborgami. Gwiezdnym okrętem dowodzi komandor Adama, którego celem jest dotarcie do zaginionej, trzynastej kolonii – Ziemi.

Będziemy Was informować zarówno o nowych faktach związanych z losem serialu Battlestar Galactica w sieci Xbox Live, jak i o wszelkich nowych przedsięwzięciach Microsoftu.